Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Velem van a baj?

Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Szeretek emberek közt lenni, de a világon semmi nem idegesít jobban annál mint amikor valaki csámcsog/szürcsöl/stb. Van hogy inkább felállnék az asztaltól, hogy ne kelljen ezeket a hangokat hallgatnom. Velem lehet a baj?
2020. máj. 11. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
Pontosan
2020. máj. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Átérzem!!!

Egyik legkedvesebb kollégám - direkt- így eszik, csücsörítve, csámcsogva. Undorító szerintem. Van, hogy telefonba is úgy csámcsog... Egyszer, kétszer kértem (pl telefonálás közben), hogy ne tegye. Persze, udvariasan, nem sértődött meg. Ő ilyen, otthon úgy tűnik senkit nem zavar... De engem zavar, ha valaki ropogtat, rágcsál hangosan. Igen, valószínűleg mindenki, én is úgy eszem az almát, hogy serceg, de mást hallani, nagyon zavar.

Meg kell tanulni elengedni... :/

2020. máj. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs Veled probléma. Sok ember ki nem állhatja ezeket a hangkiadásokat. Próbálj meg másra koncentrálni. Lazulj el. Ne törődj vele.
2020. máj. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!