Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A hazugság megszépíti az...

A hazugság megszépíti az életet? Hogyan kell jól csinálni?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalat, hogy az őszinteség szinte soha nem vezet jóra. A hazug embereknek úgy tűnik, minden jobb. Én nem ítélem el őket, inkább szeretnék olyan lenni, mint ők. Csak nekem nem megy ennyire könnyen, mint mindenkinek.

2020. máj. 19. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem igen, megszépíti.


Nem tudom, hogy, hogyan kell, nekem ösztönből jön :D

2020. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
*hogy, hogyan kell jól
2020. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Lala777 ***** válasza:
31%
Nem szepiti meg, csak latszatra ugy mint a hazugsàg is. A hazugsàg is csak egy latszat, ami nem igaz. Sokkal nagyobb Herve hurca es stressz.
2020. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Látszat, de annak szebb, mint a valóság.
2020. máj. 19. 21:22
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Attól is függ, milyen jellegű hazugság.


Az sem jó, ha valaki folyamatosan meg akarja mondani, hogy mindig minden szar, mindenki szar, mindennel a baj van, mert szerinte az az őszinteség.


A közlésmód sem mindegy. Nem mindegy hogy negatívan, megalázva, támadva, paraszt módon vagy értelmesen, érvekkel, tényekkel alátámasztva mondod az igazat.


Nyilván az emberek szívesebben fognak nyitni azok felé, akik kedvesek velük, még akkor is, ha tudják, hogy nem feltétlenül igaz.

2020. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem a kisebb hazugságok (füllentések) igenis megszépítik az életet.

Az őszinteség valóban sokszor nem vezet jóra de az is egy eléggé fontos része az életnek. Tudni kell mikor lehet igazat mondani és mikor van szügség egy kis hazugságra^^

2020. máj. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

Attól függ mikor és kinek hazudsz. Apró hazugságok beleférnek, mint a klasszik Hogy vagy?-ra a Jól!, senki sem szeretné azt hallani, hogy szarul. Viszont! Ha olyan emberrel vagy, akivel mindig őszinték vagytok egymással, annak sose hazudj, ők megértik a te igazi éned és te is az övéket.

Tipp: Hidd el amit mondasz, akár mi is az, képzeld el, hogy amit hazudsz az az igazság.

2020. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Na hazudj, mert a hazug ember lebukik és hiteltelen lesz. A hazug embert hamarabb utolérik a sánta kutyák.

Az őszinte embereket tisztelik, a hazugokat nem.

2020. máj. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Aki hazudik, annak jo emlekezö tehetseggel kell rendelkeznie.
2020. máj. 20. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

Nekem gimiben volt egy osztálytársam aki beteges hazudozó volt. Olyanokat kamuzott, hogy van 3 BMW-jük, csak azért nincs az udvarukon, mert más telken állnak. Folytom hazudott a szüleiről, a barátairól, a hobbijáról de csak egyszerűen a hétvégéjéről is. Volt, hogy pénzt kért tőlem farmerre, azzal az indokkal, hogy az anyjánál nem volt semennyi, de majd visszaadja. Sosem kaptam vissza.

Ráadásul a busz a házuk előtt ment el, szóval láttam, hogy egy kocsijuk sincs. Az anyja is busszal járt, az ablakukban meg nem függöny volt,hanem egy szőnyeg ami takarta a napot.


Nekem ekkor lett elegem az átlátszó kamu dolgokból. Azóta gyűlölöm a hazug embereket. Lehet valakinek ettől szebb az élete, de könnyű átlàtni rajtuk.

2020. máj. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!