Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért akarnak sokan itt a...

Miért akarnak sokan itt a gyakoribb ismerkedni? Mért vonzóbb egy társkeresőnél?

Figyelt kérdés
Rengetegszer látok ilyen kérdéseket, arról nem is beszélve, hogy sokan ok nélkül írnak privát üzenetet idegen válaszolóknak ismerkedés céljából.

2020. máj. 20. 16:54
1 2
 11/16 Clay Morrow ***** válasza:
49%
Kérdező, az itt ismerkedő emberek zömének ez fel sem merül, hogy ki van a másik oldalon, és általában ők nem egészek, pszichopaták, remélem érted.
2020. máj. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
És ezek az ismerkedések sikeresek?
2020. máj. 20. 20:56
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 2 felé lehet osztani az embereket:


1. Valaki azért ír, mert tetszett neki a másik válasza, stílusa, korábbi válaszai ezért tesz egy próbát. Mintha a buszon leszólítanád a lányt akit minden nap látsz.


2. Valaki azért ír, mert teljesen "kiéhezett" és minden lehetőségre lecsap. Én is nem egyszer kaptam régebben "Szia, ha lány vagy megb..sználak" szöveget. Vagy általában ha valaki kiír egy kérdést amiben egyedül érzi magát, magányos akkor is ott van rögtön 10 vissza kérdezés, hogy fiú vagy lány vagy? Ha lány akkor persze, hogy "majd én megvigasztallak".

2020. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
23%

Egyetlen lehetseges magyarazatnak azt tartom, hogy a remenykedonek nincs egyetlen olyan fenykepe, amire barki is lajkot kuldene.

Pedig a tarskereso az egyetlen valodi lehetoseg. Fel kell vallalni az arcot es a kudarcot is.

Olvasatlanul torlok. Ugyanazok a nevek. Es a kommentembol vilagosan kiderult, hogy innen semmit.

2020. máj. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem is írtak tök ok nélkül, hogy ismerkednének meg beszélgetnének velem, visszaírtam, hogy kösz nem, és letiltottam, ennyi.
2020. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
13 as meg van olyan is aki nincs kiéhezve de ismerkedik nőkkel és nem azért vigasztal valakit mert lány.
2020. dec. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!