Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én vagyok az egyetlen...

Csak én vagyok az egyetlen akit meg mindig nem engednek sehova de az összes barátját igen igy kimarad mindenből?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok most érettségiztem igy mar 2hete szabad vagyok és mivel szóbelire se kell készülnöm igy elég hosszú nyárnak ígérkezik az idei.

Teljesen befásultam már télleg arra vágyom hogy kimehessek találkozni a barátaimmal de nem engedik.

Értem én h féltenek es feltik magukat a szüleim de ha mindenképpen a szabadba lennénk.

Latom h a barátaim ismerőseim már siman ki-ki járnak találkozgatnak és ez borzasztó érzés h igy kimaradok belőle kitudja meddig😣

Nem tudom mar mit csinaljak edzek rendet rakok segitek főzni kertben is csinálok mindent de mar boldogtalan vagyok egy ideje

Van még valaki igy vele?



2020. máj. 23. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

18 éves vagy. Oda mész ahova akarsz, csak tartsd be a szabályokat.



Nincs már járvány, csak járványveszély, ezt a tisztifőorvos is megmondta.

2020. máj. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Hát én örülnék, ha otthon maradhatnék, de nekem még sajnos nem lehet. :(


Mi lenne, ha te hívnál át 1-1embert és a kertben egymástól messze dumálnátok, stb.?

Ha látják, hogy megtartjátok a szabályokat, akkor hátha feloldódnak ők is?

2020. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
30%

Örülj amíg nem engednek, féltenek nagyon,csak neked akarnak jót. Értem, hogy nem így érzed, de később majd rájössz,megérted. Videochateljetek például, tudom, hogy nem ugyanolyan, de jobb mint a semmi. Meg amúgy se hiszem, hogy olyan sok mindenből kimaradnál..

Én is így vagyok, de próbáld nem a rossz oldalát nézni. Egyszer úgyis vége, akkor meg mégjobb lesz velük találkozni ilyen hosszú idő után. Még bőven lesz időtök, amit együtt tudtok eltölteni, ezen szerintem ne aggódj.

2020. máj. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem se engednek, viszont nekem a barátaimat se, így nem maradok ki semmiből úgymond. Azonban barátommal nem találkoztam hónapok óta, így átérzem a helyzetedet. Én is azt tudnám javasolni, hogy vesd fel szüleidnek hogy mi lenne ha a környéken elmennél mondjuk egy barátoddal/barátnőddel sétálni, 2 méteres távval, maszkban. Természetesen ez nem az igazi, de hátha legalább ennyit engednek, szerintem már ez is jól esne neked :)
2020. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18 éves vagy, jogilag felnőtt, a szüleid nem korlátozhatnak, ha elmentél, nem vitethetnek haza. Viselkedj úgy, mint egy 18 éves, ha ki szeretnél mozdulni, menj! Ne kérj engedélyt, ne kérdezd meg, hogy elmhetesz-e, tényként közöld, hogy elmész. Légy bátor, merj szembeszállni a szüleiddel, mert maguktól nem fognak megváltozni.
2020. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ne vedd támadásnak amit most írok, azonban ha a szüleivel él és ők tartják el, nem feltétlen jó szembeszállni velük, mert ha ezt sokszor eljátssza lehet nézhet majd új lakhely után :)

Ez csak egy ötlet a kérdezőnek. Nem tudom náluk hogy megy ez, az én szüleim elvárják az igényeiknek a tisztelését, és a kompromisszumra jutást a döntések meghozatala előtt. Persze ez nyilván minden háztartásban más.

Egy 18 éves lány

2020. máj. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!