Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 31 évesen van értelme elkezden...

31 évesen van értelme elkezdeni élvezni az életet? Vagy ez a hajó már elment?

Figyelt kérdés

Sajnos a legszebb éveim mentek a levesbe. Az élet utál, tehát a sok probléma, gond miatt nem tudtam úgy élvezni az életet, mint pl. ti, szerencsések. Félreértés ne essék, még mindig nem sikerült megoldanom őket, bár most talán egy "jó" úton haladok.

Emiatt az elmúlt években nem sikerült semmi. Egzisztencia kialakítása, karrier építése mind elmaradt (röhöghettek, már megszoktam, lepattan rólam a felsőbbrendűségetek).

Mégis hiányzik az, hogy legalább egy kicsit olyan életem legyen, mint másoknak.

Gáz és nevetséges 31 évesen elkezdeni hajszolni ezt?

31F



2020. jún. 1. 18:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
85%
Van értelme,fiatal vagy még.
2020. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
53%
Nem nincs, pesszimista troll vagy, negatív világképpel. Ha nyernél a lottón, akkor is pár éven belül csövesként végeznéd.
2020. júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
92%
Szokták mondani, hogy a mai világban a 30 az új 20. Ma már nem olyan gyakori, hogy külső ill családi segítség nélkül 30 évesen már mindenkinek rendezett élete legyen. Van aki kb. addig tanul eleve. Ilyen a párválasztás is. Van akinek már összejön és 25 évesen már házas van aki csak 30 felett találja meg élete párját. A boldogság nem ezen múlik, amúgy a 30-as évek még fiatal bőven, főleg férfiként. Mellesleg akikre most azt hiszed, hogy többek nálad, meg jobb nekik, nos sajnos nem garancia, hogy ez így is marad. Vagyis ezzel azt akarom mondani, hogy sosem szabad az életünket másokéhoz hasonlítani. Sosem késő új életet kezdeni.
2020. okt. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!