Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a véleményetek a Crowd1-ről...

Mi a véleményetek a Crowd1-ről? Van értelme elkezdeni?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm ajánlotta. Be kell fizetnem kb. 30 ezret, ami olyan mintha részvényt vennék tőlük, és negyedévente kapok osztalékot.. Mi a véleményetek róla?
2020. ápr. 16. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy ez megint valami piramisjáték vagy hasonló behülyítése az embereknek hogy kicsalják az emberek pénzét, nagy haszont ígéretével.
2020. ápr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt a vidit küldte. És tényleg azt mondják benne amit mondott.

2020. ápr. 16. 20:00
 3/11 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez gyakorlatilag bujtatott piramisjáték...
2020. ápr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Arról van szó a vidiben, hogy ez is a Buking-hoz hasonló cég, ami most fog kirobbanni. Csak ez nem a szállást keresőket köti össze a szállást adókkal, hanem a szerencsejátékosokat az online platformokkal, amiken játszani tudnak.. vagy valami ilyesmi. És vannak csomagok, amit ha megveszel, te is részese leszel ennek az online vállalkozásnak. A legkissebb csomag 100 euró.. a legnagyobb csomag pedig több ezer. Ha tagokat gyűjtesz, és eléred a 4 tagot akkor a 100 eurót vissza is kapod.


Szerintem is átverés szaga van a dolognak, csak szerettem volna egy kis megerősítést. És igen, hallottam már a piramis játékról.

2020. ápr. 16. 20:11
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Pár éve volt a Kairos, kissé más tészta, de bizonyos elemeiben nagyon gyanúsan emlékeztet erre. Az is hasonló módon szedte a szerencsétlen hülyéket áldozattal, akik nagy reményekkel voltak, aztán sokat buktak rajta. Meg nyilván kiderült hogy az egész egy nagy csalás volt.


Nyilván nem látok az egész cég mögé, de árulkodó jelek alapján azt feltételezem hogy ez kő keményen piramisjáték.

2020. ápr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jah nekem is ismerős ez a hang a Kairos videókból, de a Botanoo-nál is ugyan ez a hang volt :)


Haverod azért akar beléptetni, mert abból jön a pénz, hogy beléptetsz magad alá balekokat, a te 30 000-edből kap "jutalékot" beszervezési bevétel.


Piramisjátékokra keress rá!

Belinkelem, hátha nem vagy google master:


[link]



Abban az esetben, ha a kérdésed egy bujtatott beszervezés, balekvadászat akart lenni, akkor elnézést, hogy elvettük a kenyérlopási lehetőségedet Covid idején!

2020. ápr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"The Bank of Namibia has banned the Crowd1 get-rich-quick scheme after an investigation that found it to be a pyramid that must inevitably collapse."


Vannak országok, ahol előbbre vannak a hazai rendőrségnél!

2020. ápr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem piramisjáték, hanem egy közösségi platform ahonnan webáruházakat, utazás foglalást meg egy csomó mindent el lehet érni. Én már többszörösen megkerestema belépést.
2020. júl. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos mindig akadnak balekok ilyen hülyeségekre.
2020. júl. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!