Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire találjátok furcsának...

Mennyire találjátok furcsának ezt a viselkedést egy nőtől?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársnőm,nem vagyunk kifejezetten jó beszélgető viszonyban,de azt tudom,hogy magánéleti problémái vannak,elvált és egyedül neveli gyerekét. Mióta megismerkedett egy férfival aki elvileg(és gyakorlatilag is) meleg,sokszor hívja meg magához éjszakára. Hallottam már ezt-azt de őszintén nem tudom mit gondoljak,mennyire normális,hogy egy meleg férfit hív meg éjszakára,úgy hogy a csávó csak másnap megy haza? Meleg férfiakkal csak éjszaka lehet beszélgetni vagy szégyell vele mutatkozni? Ha rákérdezek kerüli a témát..
2020. jún. 5. 17:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Most viccen kívűl...ezt egyszer hallottam,nem akartam neki hinni de....

Ha azt mondod egy nőnek,hogy meleg vagy,akkor mindent megtesz,hogy bebizonyitsa az ellenkezőjét. -Woody

2020. jún. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
nálad nem szoktak ott aludni a barátaid?
2020. jún. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem semmi közöd hozzá.
2020. jún. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
Nekem is van egy ilyen noi ismerosom, ok baratok, viszont "extrakkal".. hogy ennek mi ertelme, azt nem vagom, de hat embere valogatja
2020. jún. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%

Miért kérdezel rá, ha nem is vagytok kifejezetten jó viszonyban. Semmi közöd a magánéletéhez, pláne a nemi életéhez. Ez a pasi meg vagy nem meleg, vagy ha igen, akkor nem szexelni jár hozzá.

Nálam is aludtak már barátok, barátnők. Nem rendeztünk orgiát 😊

2020. jún. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

1 és 4


Ez komoly??? Ez forradalmasítja a csajozást!

2020. jún. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem a barátságuk a furcsa nekem és oké ha néha ott alszik... DE ez a nő kifejezetten csak nála és csak éjszaka találkozik személyesen azzal a meleg férfival. Szóval soha nem mennek el a városban valahova vagy bármi más elfoglaltságot csinálnának,ha találkoznak az csakis a nőnél és csakis éjszaka. Nincs közöm hozzá kedves "túrórudiKA" (a méreteidet tükrözi a neved?) csak kíváncsi voltam,mert ilyennel még nem találkoztam,nekem nincs meleg ismerősöm sem.
2020. jún. 5. 17:40
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Van bármi közöd hozzá??

Jobban tette volna, ha nem mondja el. Nem is értem, egyesek minek kötnek magánéleti dolgokat a kotnyeles kollégák orrára? Utána meg ez van belőle.

Nem tartom furcsának. Meleggel barátkozik, nem sorozatgyilkossal. De ahhoz sem lenne közöd.

2020. jún. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#7 Kipróbálhatod, de azt is vedd számításba, hogy a maximális eredményért smárolnod kell egy másik pasival előttük. Vagy a hard core meleg fétisesek még azt is meg akarják nézni, ahogy töcskölitek egymást. :D

Viszont vannak olyan csajok, akik kifejezetten a szűz, teljesen érintetlen meleg srácokra izgulnak, ha szerencséd van kifoghatsz ilyet is. Őket leginkább a 15-17 évesek között találod meg, de vigyázz, mert csapatokban járnak.

2020. jún. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jaj ez a tipikus "van bármi közöd hozzá?" szöveg,mintha minden ezt a kérdést feltevő ember még sosem lett volna kíváncsi más emberek viselkedésére ha azt furcsállotta vagy bármi másra ami esetleg érdekelte.Ti szentek vagytok,gondolom egy deka inger nem ér titeket,ezért is ítélkeztek egyből más ember kíváncsisága miatt. Szóval ha megkérdezem,hogy a kutyák miért vonyítanak teliholdkor akkor is ezt nyomatjátok? Nem beleszólni akarok,nem pletykálkodni,senki magánéleti gondját nem szoktam kiteregetni,elég a sajátommal foglalkozni. #9 legalább értelmeznéd a kérdést,elmondtam h nem a barátkozását furcsállom egy meleg hapsival,egyszerűen furcsának találom hogy csakis éjszaka hajlandó találkozni vele,a sarki kutyát nem érdekli konkrétan mit csinálnak,mivel nekem nincs meleg ismerősöm és a környezetemben élőknek sem,gondoltam rákérdezek,mivel felénk ez nem megszokott!!
2020. jún. 5. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!