Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ilyenkor van értelme feljelent...

Ilyenkor van értelme feljelentést tenni? ( Rövid Story lent)

Figyelt kérdés
4-en elmentünk haverokkal iszogatni haza fele nem szomjasan egyik haverom bele kötött 2 csavoba. Na most úgy levertek negyunket mint a fene. Nagyon képzettek voltak. 99% h vmilyen küzdősportolók. Mi, azaz egyik haver kötött beléjük és ugyan nem próbálták elkerülni a szitut de haverom próbált ütni először ami elől simán kitért a srác aztán szétkaptak minket elég rendesen. Nem volt földön rugdosas meg ilyenek csak helyben hagytak tisztességesen. Na most én nem akarok feljelenteni senkit viszont egyik haverom szerint kellene. De sztem semmi értelme hisz “mi” kezdtünk el kötekedni ráadásul “mi” ütöttünk vagyis próbáltunk elsőként. Jól gondolom h nincs értelme feljelentgetni?
2020. jún. 6. 00:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%
Engem csak az érdekelne, miért vagy ilyen társasággal?!?!?!?
2020. jún. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 qkker1 ***** válasza:
47%

Lehet feljelentgetni, de a zsaruk jól kiröhögik, hogy milyen győkerek vagytok, még a "tisztesség kedvéért" sem álltatok a haver mellé, hanem feltett kézzel menekültetek!

Az más kérdés, hogy a haverotok kötözködött, de ti mek nyulak voltatok.

2020. jún. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem menekültünk, a feltett kezet úgy értettem h készen álltunk a bunyora miután láttuk h haverunk már kapott. Nem a magasba emeltük a kezünket hanem fej/áll mellé mert láttuk h jönnek felénk.
2020. jún. 6. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!