Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mióta van ennyi rosszindulatú...

Mióta van ennyi rosszindulatú ember gyakori kérdéseken?

Figyelt kérdés
Két éve kiléptem, mert meguntam és már nem igazán használtam. Most viszont újra visszajöttem, hogy nézzek körül, mi történik itt, változott-e valami. És amennyi rosszindulatú ember van az engemet teljesen lesokkolt. Két évvel ezelőtt jobb volt... Itt leginkább a válószolokkal van a baj, mert ha valamiben nem értenek egyet a kérdezővel, akkor mindennek lehordják, pedig csak tudatlan abban a témában a kérdező.(és most nem a trollokra gondolok, akik direkt olyanokat írnak ki, hogy fogom a fejem). Mi történt ebben a két évben?

2020. jún. 7. 09:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Itt a színvonal a béka feneke alatt van sajnos, én is nagyon gondolkozok, hogy itt hagyom az oldalt, mert noname mindenkinek olyan nagy arca van -2 iq-val. Szóval teljesen átérzem, amit írsz kérdező.
2020. jún. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!