Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy gonosz embernek vannak...

Egy gonosz embernek vannak külső ismertetőjelei?

Figyelt kérdés
Találkoztál már ilyennel? Hogy nézett ki?

2020. ápr. 26. 04:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó is lenne, de nincsenek jelek.
2020. ápr. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nincsenek,az ördőg is ártatlan báránynak tetteti magát, nagyon óvatosnak kell lenni,
2020. ápr. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

De. A szeme . Na az nem hazudik.

Ami képes percen belül változni.

Tökéletes pszihopataval élek együtt, úgyhogy tudom.

2020. ápr. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Pl van-e szarva?


Sehogy se néz ki. Egy ilyet ismerek, épp öli meg lassan a társa anyját...a fószer csak annyit lát belőle, amit elsőre mindenki:vicces, határozott, gondoskodó


Közben egy xarkevero, aljas dög, amit emellett minden közelebb alló lát a férfin kívül

2020. ápr. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek van,már ahogy néz,attól kiver a víz.De egyesek jól tudják titkolni.
2020. ápr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó pszichológiai érzék kell a felismerésükhöz,de vannak jelei.Tekintet,ha tudsz benne olvasni.Persze ez nem úgy van,mint a mesékben,hogy a gonosz ember mindig csúnya:) Kisugárzás.Nekem elég nagy arányban bejönnek,amiket érzek másokkal kapcsolatban.Egyszer pl.haverom bemutatott engem egy volt osztálytársának.Kinézetre egy átlagos pali volt,vékonyabb,első ránézésre semmi extra.De mikor kezet fogott velem,hiába vigyorgott barátságosan,nagyon rossz érzésem volt,olyan "ezzel az emberrel valami nagyon nem stimmel" igazam lett,akkora pszichopata volt,amekkora beleillik a tankönyvbe.Szemem láttára kínzott állatot,rendszeresen belekötött valakibe csak úgy,provokálta az embereket,verekedett vérig menően.
2020. ápr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%
#6 Kezdtél vele valamit, amikor mondjuk egy védtelen állatot bántott?!
2020. ápr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen,rászóltam,hogy mégis miért kellett agyontaposnia azt a békát.Ha azt kérdezed mennyit ért,hát gondolhatod,röhögött rajta egyet.
2020. ápr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
56%
Úgy értem, hogy megelőzni nem tudtad volna? Mondjuk ellökni, mielőtt eltapossa szegényt.
2020. ápr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

ellökni, hogy aztán nekimenjen a válaszolónak?....


meg mi múlik azon az egyen ilyennél szerinted?

mi ez az erőszakos, értelmetlen lelkifurdalni akarás?

2020. ápr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!