Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ciki,illetve furcsa sok...

Miért ciki,illetve furcsa sok ismerősöm,haverom számára az,hogy még sosem voltam részeg?

Figyelt kérdés
Már 27 éves vagyok és sohasem rúgtam be de még úgymond becsípve sem voltam. Inni ritkán szoktam és keveset és ez nekem így megfelel A legtöbb ember akit ismerek ezen állandóan megrökönyödik és cukkolnak vele.A kollégáimat és a haverjaimat értem ezalatt. Volt,hogy nem ittam a pezsgőből csak egy pohárral és rögtön kérdezgették,hogy terhes vagy -e?Azt is hitték,hogy muszlim vagyok csak nem merem bevallani.A haverjaim szentéletűnek és nyuszikának becéznek pedig én tényleg azért nem rúgtam be és nem is akarok soha mert az alkohol teljesen közömbös számomra és maga a részegség,annak érzése sosem töltött el kíváncsisággal.Ha nagy bánat élt akkor sem gondoltam rá,hogy be kellene rúgni és szórakozás közben sem érzem,hogy jó lenne inni.Sajnos nem voltam egész életemben teljesen "tiszta" ugyanis kamaszkoromban néhány alkalommal fogyasztottam speedet de azt sem a szokásos bulis környezetben,illetve dohányoztam is egy évig, de ezekről is végleg lemondtam. Ami érthetetlen számomra,hogy felnőtt emberek miért döbbennek meg annyira,hogy valaki sosem akar berúgni?Ez annyira különleges lenne?
2020. jún. 10. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
És? Őszintén, és? Életed legnagyobb problémája legyen, hogy valaki megrökönyödik ezen. Kívánom.
2020. jún. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert furcsa ismerőseid vannak.

Az én ismerőseim nem rökönyödnek meg rajta, hogy én már elmúltam ötven sose rúgtam be, nem csaltam meg a férjemet, és nem is dohányoztam. És káromkodni se szoktam, erre is tekintettel vannak. Ha valamelyiküknek mégis kicsúszna a száján egy-egy durvább szó, mikor beszélgetünk, általában elnézést kér.

Persze az is lehet, hogy furcsálják mindezt, csak nem teszik szóvá.

Ha zavar, hogy kilógsz a sorból, mondd nekik, hogy "de, a múlt héten egy este próbaképpen berúgtam. Köszönöm, elég volt egy életre."

2020. jún. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért kell bárkinek tudnia? Az ivás nem egyenlő a részegséggel, a felnőtt emberek nagy része nem lesz talaj részeg egy kis alkoholtól, társaságban te is ihatsz egy kicsit hogy minimálisan feloldódj és ennyi. Ha pedig nem hagynak békén vele, mert tipikus itatós társaságban vagy akkor mondd, hogy most nem kívánod vagy ilyesmi.

"Ez annyira különleges lenne?" Nem vagy különleges, kulturált felnőtt emberek nem szokták rommá inni magukat.

2020. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha lehet, továbbra se légy az.
2020. jún. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!