Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jogos, vagy túlreagálás van a...

Jogos, vagy túlreagálás van a háttérben?

Figyelt kérdés

Egy fiú összejövetelt tervez hozzájuk, de többen nem mennek, így most vagyunk vagy 4-en, akik igen. És nagy valószínűséggel ez a végleges létszám. Én lennék az egyedüli lány... az egyik fiút 7 éve, a másik kettőt több, mint 5 éve ismerem és közülük 2 az, akivel tényleg sokat szoktunk beszélgetni (gimis osztálytársak mind). És a szervező, hogy legyen másik lány is, hívott még egy lányt, aki az ő baráti körükben bár nincs bent, de az enyémben igen, de a lényeg, hogy ő nem jön el. De közben ő és a családja, mintha arra utalgatnának, hogy ez egy eléggé ribizlis húzás lenne tőlem, ha így is elmennék.. És ez most kicsit fejbe vágott.. bár az tény, hogy nekem mindig nagyjából ugyanannyi fiú barátom volt, mint lány, de ezen most elgondolkoztam..

tényleg ribizlis dolog lenne, ha így is elmennék? Jogosan utalgatnak erre?Sütögetésről, bográcsozásról, kis italozásról (nem szokásom inni, ha pedig mégis előfordul, mindig tudom hol a mérték), meg beszélgetésről lenne szó.

(ez a lány már többször volt rám féltékeny, itt is erről lenne szó, vagy beleképzelem?)


2020. jún. 12. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még akkor sem számítanál rib*ncnak, ha olyan fiúkkal mész el, akiket két hete ismersz. Ahogy leírtad, nem azért mentek, hogy egy hatalmas orgiát rendezzetek, szóval szerintem rendjén van. Ha egy fiú menne el három lánnyal, akkor rá meg azt mondanák, hogy b*zi. Nem lehet mindenkinek megfelelni, és nem is kell.
2020. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel már régóta barátok vagytok és jóban vagytok, miért lenne ribizlis.

Nekem is anno több fiú barátom volt, tök jókat dumáltunk, én simán elmennék a helyedben. Érezzétek jól magatokat 😉

2020. jún. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat, megnyugtattatok! 😊

#2: köszönjük szépen! 😊

2020. jún. 12. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!