Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek túlreagálom?

Szerintetek túlreagálom?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm(17 éves), aki elmondta nekem, hogy tetszik neki az unokatestvérem és hát... A lényeg, hogy elküldtem őt melegebb éghajlatra, mert nagyon nem örültem ennek, hisz tudni illik, az unokahúgom mégcsak 12 éves.

Szóval azóta nem is beszéltünk meg semmi... Na, de szerintetek nem voltam egy kicsit nagyon bunkó vele?



2018. aug. 24. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Légy nyugodt, nem reagáltad túl. Ilyen korban még nem arra kell gondolni, hogy valaki "tetsszen (tessen)", hanem tanulni kell. Hagyja ezt a leánykát nyugton!
2018. aug. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, de az, hogy tetszik neki nem jelenti azt, hogy össze is jönne vele, nem?


Ezért gondolom úgy, hogy túlreagálom ezt az egészet.


Most azon gondolkozom, hogy ne kérjek-e bocsánatot tőle és ne beszéljek-e vele erről.

2018. aug. 24. 09:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne kérj bocsánatot. Egy 17 éves ne akarjon semmit egy 12 évestől.
2018. aug. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem értem én a mai fiatalok nyelvét. Az első válaszomban viszont egyöntetűen kinyilatkoztattam, miszerint "hagyja a fiú ezt a leánykát békén", hogy ugyanazt gondoltam, amit a 3-as is írt. A leány még túl fiatal ahhoz, hogy valakivel "kavarjon".
2018. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!