Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kihasznál a legjobb barátnőm?

Kihasznál a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Hatosztályos gimibe járunk, egy osztályba. Félév körül lettünk legjobb barátnők. Akkor jó volt minden, de mostanában elkezdett változni. Én jó tanuló vagyok, ő elég gyenge. Ugye segítettem neki mindig a dogákban, és emiatt ő javított. Most már nem is beszélgetünk, ha mégis csak arról, hogy hogy és miben segítsek neki. Ráadásul, ha van valamilyen édességem, vagy kajám, abból is kér mindig, de ő sose ad. Szóval szerintem már csak az iskola eredményeim, és az édességek miatt a "legjobb barátnőm". Szerintetek túl reagálom, vagy igazam van?

13/L



2017. jún. 6. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ő nem a legjobb barátnőd, sőt én nem is biztos hogy egyáltalán barátnőnek hívnám.

Nem reagálod túl. Sajnos neki ez a barátság nem is fontos. Ne törődj vele.

2017. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Ma este is írtam neki, hogy csak benne bízok, és az volt a válasza, hogy számoljam ki, hogy hanyas kell neki matekból, hogy átmenjen. Ez elég szarul esett, és ekkor gondoltam végig, hogy ő mit gondol a barátságunkról. Régebben nem ilyen volt.
2017. jún. 6. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Jobb mintha Apád használna ki...
2017. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hahaha
2017. jún. 6. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:
undorito, a vak is lassa hogy csak kihasznal, ne segits neki soha tobbe.
2017. jún. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2017. jún. 7. 05:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!