Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok! Ha elfogadott lenne,...

Lányok! Ha elfogadott lenne, vagy az lenne az új trend, hogy a nemiszerv szőrös legyen, hagynátok vagy ugyanúgy borotválnátok?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs hogy konkrétan mi a trend manapság, de észrevettem hogy rengetegen borotválják ott lent. (nyáron megértem) illetve nagy tábor áll amellett hogy miért higiénikusabb a szőrzet meghagyása de ugyanúgy ott van az, aki a csupasz mellett érvel, persze és ott van a fazonra nyírás lehetősége.

Bevallom az őszintét, lehet ez fura lesz de én mindig is azt szerettem ha egy lánynak/nőnek ott lent szőrös. Akár 2-3 centit (nem fazonra nyírt) vagy ha fazonra nyírt de akkor szőrös viszont egyik barátnőm se volt hajlandó meghagyni, vagy nem bírta ki hogy megnőjjön. Persze számomra ez nem olyan konkrét kérés hogy ezen múlna minden, de valahogy nekem az a természetes és az a vonzó.

Sokszor mikor sétálok az utcán és meglátok számomra egy egy vonzó lányt, nehéz már elképzelnem hogy neki ott lent szőrös lenne mert valahogy nem illik össze a kép (hiába nem dob és nem vesz el az hogy szőrös-e vagy sem) csak ez olyan nem is tudom. A lényeget értitek.

Szóval mit gondoltok? Ti mernétek meghagyni, ha ez lenne a normális vagy a trend, vagy ugyanúgy borotválnátok? 23/F



2020. jún. 13. 19:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
Én most se borotválom mert a fene se fog nyüglődni vele pár nyafogó férfi kedvéért.
2020. jún. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
62%
Amúgy se.
2020. jún. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
28%

Hát azért ha csupasz jobb érzés, de nagyon igényes a terület, és érzékeny.


Én 2 havonta egyszer leborotválom teljesen, amúgy csak bikini vonal, meg a húgycső, hüvely és környékét szedem le.

2020. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Szőrtüszőgyulladás kìnos tud lenni...
2020. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nyugodtan lehet ellen érveket is hozni.
2020. jún. 13. 19:20
 6/26 anonim ***** válasza:
92%
Én most se szőrtelenítem. Sose érdekelt, hogy mi éppen a trend.
2020. jún. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
42%

Szőr meghagyása kellemetlen, ha pl pisilsz, és hiába törlöd az attól ott marad. Rossz szagok.

Kényelmetlen a fehérneműben.

Olvastam olyat(bár tuti kamu) hogy valakik össze gabalyodtak😂😂


Bár kevesebb a nyüglődés vele, elkerülhető a szőrtüsző gyulladása(befele növés).

2020. jún. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ezt jó olvasni. :) Sajnos ahogy írtam, mindig olyan lánnyal jöttem össze, akinek soha nem volt szőrös.
2020. jún. 13. 19:23
 9/26 anonim ***** válasza:
34%
Ma még hány ilyen kérdést írsz?
2020. jún. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Mi a gond? ma írtam ki az első kérdésemet. Több kérdést nem írtam.
2020. jún. 13. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!