Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok! Ha elfogadott lenne,...

Lányok! Ha elfogadott lenne, vagy az lenne az új trend, hogy a nemiszerv szőrös legyen, hagynátok vagy ugyanúgy borotválnátok?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs hogy konkrétan mi a trend manapság, de észrevettem hogy rengetegen borotválják ott lent. (nyáron megértem) illetve nagy tábor áll amellett hogy miért higiénikusabb a szőrzet meghagyása de ugyanúgy ott van az, aki a csupasz mellett érvel, persze és ott van a fazonra nyírás lehetősége.

Bevallom az őszintét, lehet ez fura lesz de én mindig is azt szerettem ha egy lánynak/nőnek ott lent szőrös. Akár 2-3 centit (nem fazonra nyírt) vagy ha fazonra nyírt de akkor szőrös viszont egyik barátnőm se volt hajlandó meghagyni, vagy nem bírta ki hogy megnőjjön. Persze számomra ez nem olyan konkrét kérés hogy ezen múlna minden, de valahogy nekem az a természetes és az a vonzó.

Sokszor mikor sétálok az utcán és meglátok számomra egy egy vonzó lányt, nehéz már elképzelnem hogy neki ott lent szőrös lenne mert valahogy nem illik össze a kép (hiába nem dob és nem vesz el az hogy szőrös-e vagy sem) csak ez olyan nem is tudom. A lényeget értitek.

Szóval mit gondoltok? Ti mernétek meghagyni, ha ez lenne a normális vagy a trend, vagy ugyanúgy borotválnátok? 23/F



2020. jún. 13. 19:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
93%

Én nem bírom ha szőrös. Nagyon zavar olyankor és felüdülés ha teljesen szőrtelen vagyok.

Nekem valahogy szúr olyankor, ha masztizok is zavar a szőr. Nem a trend miatt, hanem magam miatt borotválom. Szerencsére a barátom is így szereti.

25N

2020. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
83%

Én már nem vagyok mai csirke, mikor az első szexuális kapcsolatom volt, akkor már kezdett divatba jönni a szőrtelenítés, ámde az enyém szőrös volt még, és mikor orális szexre került sor, a barátom alig fért hozzám, úgy értem, hogy kétszer is a szájába került a szőr, amit nagyon szégyelltem is, ezért nem is akartam, hogy folytassa egy idő után, ott kínlódott vele, hogy kivegye a szájából. Meg ugye jól szét is kellett húznia, hogy minél kevésbé akadályozza a szőr, az meg nem is olyan kellemes.

Szóval én vagy nagyon rövidre nyírnám vagy tőlem lehetne szőrtelen továbbra is.

Egyedülálló vagyok, most szőrös épp, de be kell valljam menstruációkor, ahogy elmúlik, még két-három napig büdös ott a szőr. Beletelik egy pár mosásba, mire megszűnik a szag, mire lekopik, de mivel nincs kapcsolatom, engem nem zavar. Egy kicsit zavar, de most ilyen igénytelenebb korszakomat élem. Régebben is volt olyan, hogy nem volt kapcsolatom, szőrösem hagytam, és akkortájt tusfürdőt használtam, azzal lehetetlen volt eltávolítani a szagot a szőrről. És mivel a legtöbb ember tusfürdőt használ, én nem javasolnám a szőrös nemi szervet senkinek.

Én már jó ideje szappant használok, az jobban tisztít, tehát pár nappal menzesz után már nincs szag.

2020. jún. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
87%
Még az lemaradt, hogy ez kapcsolatban lenne kellemetlen, hogy rögtön ahogy véget ért a menzesz, nem lehetne élvezni az orális szex örömeit, ha szőrös a punci. Hiszen a szag miatt várni kellene pár napot. Ámde, ha szőrtelen, rögtön lehet élvezkedni.
2020. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
89%

Én sokáig ellenálltam a divat nyomásának, mígnem egyszer engedtem a kíváncsiságomnak és leborotváltam.


Ö, hát igen. Az orális szex sokkal, de sokkal jobb volt a bundám nélkül.


Nem vagyok egy szorgos borotváló, de azóta időről időre lekapom amikor eszembe jut. Szerintem maradnék ennél a gyakorlatnál bármilyen irányba mozdul is a divat.

2020. jún. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
De elfogadott!! Senki sem kényszerít a szőrtelenítésre, ez mindenkinek a saját döntése.
2020. jún. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Megértem a barátnőidet, én sem érzem magamat nőiesnek amikor szőrös vagyok. Max egy kis csíkra rá lehetne beszélni, de magamtól mindig csupasz vagyok.
2021. júl. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!