Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem érdeklek senkit?

Miért nem érdeklek senkit?

Figyelt kérdés
Egyszerűen azt érzem, hogy bármit mondok vagy teszek, az senkit sem érdekel. Ha megtetszik valaki, ő a létezésemről se tud. Ha nem teszek semmit annak érdekében, hogy észrevegyen, akkor semmi sem fog történni, ha pedig valami kis lépést teszek, akkor az olyan, mintha egy nagyot ugranék. A barátaim szépnek tartanak, próbálom én is elfogadni magam, de nehezen sikerül. Úgy érzem mindenki szebb, jobb, viccesebb, népszerűbb, szerethetőbb, mint én. Ezek a „nagymenők” sminkelik magukat, ugyan olyan ruhákban járnak, mint mindenki más, mégis minden fiú odáig van értük, írnak nekik, keresik őket, akkor is, ha ezek a lányok nem érdeklődnek irántuk. Nekem senki sem ír, ha én írok valakinek, akkor én jövök ki rosszul a dologból. Mit kéne tennem? Fessem én is magam, játsszam a beképzelt libát és érezzem magamat mindenkinél jobbnak? Vagy mit csináljak, hogy menő legyek és engem is észrevegyenek?

2017. febr. 19. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Na én most észrevettelek. Hogyan tovább? :)
2017. febr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ne népszerűségre vágyj, inkább próbáld meg kialakítani a saját társaságod, keresd a hasonló értékrendű embereket, mint te. Nehogy megváltozz, nekem a leírás alapján szimpatikus vagy! :) Ha szeretnéd, szívesen beszélgetek veled.
2017. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Járj olyan társaságba ahol észrevesznek, régebben engem sem vettek észre, de az azért volt, mert olyan közegben voltam, ahol nem nagyon volt közös téma a többiekkel.


Nem ajánlom, hogy te is divatmajom legyél mint a többi, maradj olyan, aki most is vagy. Ezzel szúrnád el az egészet, ha megváltoznál olyanra, amit a társadalom is sulykol rád. Ne akarj menő lenni, szerintem nem ez a megfelelő kifejezés erre, inkább birka.


Aki nem fogad el olyannak amilyen vagy, azzal nem kell különösebben foglalkozni.

2017. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Nekem írhatsz, szívesen beszélgetek veled. Előny, ha Bp-n laksz. :)
2017. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Szia :) en irhatok? Maris lenne valaki aki keres:D Bar lehet hogy most mindenki irogat innen ugy hogy ha unod akkor nem zaklatlak:D
2017. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz menő lenni? Már bocs, de az ilyeneket aki észre sem vesz, ki nem szarja le 76 emelet magasról?^^ Örülj is hogy az ilyenek nem vesznek észre akiknek játszanod kéne magad hogy figyelmet kapj. A számodra megfelelő emberek majd pont azért fognak észrevenni mert nem vagy olyan mint a többi, nekem szimpatikus vagy, kár hogy nem ismerlek, majd lesz még olyan aki így gondolja. 20F
2017. febr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2017. febr. 19. 18:04
 8/9 anonim válasza:
100%
Azért nem keveredsz be közéjük, mert jobb vagy náluk és értékesebb! Nyugi! Lesz majd, aki ezt észreveszi! ;)
2017. febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet, nyugi.

Nem tudom, sulin kívül próbálkoztál-e már... (vagy egyetem, vagy okj, nem tudom). Persze, miért is kérdezem, nekem pl. fogalmam sincs hol kell ismerkedés téren elindulni.

Nem reménytelen az eseted, nekem pont egy ilyen nem túl feltűnő csaj tetszett (én nem jöttem be neki nagy valószínűséggel, de ez legyen a legnagyobb bajom).

Ne keseredj el, próbálj meg mással foglalkozni...

2017. febr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!