Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok! Ha elfogadott lenne,...

Lányok! Ha elfogadott lenne, vagy az lenne az új trend, hogy a nemiszerv szőrös legyen, hagynátok vagy ugyanúgy borotválnátok?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs hogy konkrétan mi a trend manapság, de észrevettem hogy rengetegen borotválják ott lent. (nyáron megértem) illetve nagy tábor áll amellett hogy miért higiénikusabb a szőrzet meghagyása de ugyanúgy ott van az, aki a csupasz mellett érvel, persze és ott van a fazonra nyírás lehetősége.

Bevallom az őszintét, lehet ez fura lesz de én mindig is azt szerettem ha egy lánynak/nőnek ott lent szőrös. Akár 2-3 centit (nem fazonra nyírt) vagy ha fazonra nyírt de akkor szőrös viszont egyik barátnőm se volt hajlandó meghagyni, vagy nem bírta ki hogy megnőjjön. Persze számomra ez nem olyan konkrét kérés hogy ezen múlna minden, de valahogy nekem az a természetes és az a vonzó.

Sokszor mikor sétálok az utcán és meglátok számomra egy egy vonzó lányt, nehéz már elképzelnem hogy neki ott lent szőrös lenne mert valahogy nem illik össze a kép (hiába nem dob és nem vesz el az hogy szőrös-e vagy sem) csak ez olyan nem is tudom. A lényeget értitek.

Szóval mit gondoltok? Ti mernétek meghagyni, ha ez lenne a normális vagy a trend, vagy ugyanúgy borotválnátok? 23/F



2020. jún. 13. 19:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
81%

Nekem mindig nyűg volt a borotválás, kipattog utána a bőröm és érzékeny, fáj.

De eddig mindegyik férfi kérte, hogy borotváljam, nem nagyon érdekelte őket, hogy nekem kellemetlen.

Ha az lenne az elfogadott, hogy szőrös, akkor én nagyon boldog lennék, vagy ha találnék olyan férfit, akinek oké, ha nem mindig tökéletesen csupasz.

2020. jún. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
33%
2 órán belül 2 szőrtelenítős kérdés nekem nem erre utal
2020. jún. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
38%
Es ez miert a tarsasagi elet kategoria?
2020. jún. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
79%

Én sem tudom, mi a trend, de én 20 éve, 12 éves korom óta borotválom. Egyszerűen nem tetszik nekem szőrösen. Ez az egyik ok.


A másik, volt már olyan kétszer is, hogy műtét után zuhanyozni is alig tudtam, nem még szőrteleníteni, és ugye visszanőtt... utáltam. Nekem "beakadt" a bugyiba, ami nem értem, hogy tud megtörténni, de volt olyan, hogy felsikkantottam, mikor leültem, mert a bugyi "meghúzta" a szőrt. (Ez de vicces leírva :D.)


Tampont nem hordhatok, a betétnél meg sokkal jobb, ha teljesen csupasz, és akkor nem ragad meg a vér a szőrben, hanem ha mondjuk munkahelyen cserélek, egy nedves törlővel tisztán tudom tartani magam.


(De én férfiaknál is a szőrtelent kedvelem, nekem a szőr olyan... nem is tudom, soha nem tetszett a szőr, mindig az van a fejemben, hogy a szüleink, idős rokonok a szőrösek, mi már szépek vagyunk.)

2020. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Azzal sincs gond aki borotválja, mielőtt félreértés lenne, kíváncsi vagyok minden véleményre. :)

12# Pedig esküszöm ez az első kérdésem itt a mai nap, akkor azt valaki más írta ki.

13# Azért mert a "Trend" témán belül érdekelt.

2020. jún. 13. 19:47
 16/26 anonim ***** válasza:
64%

Szőrtelenítem magamat, mert nekem bejön és simán megjelennék csupaszon egy zuhanyzóban, miközben a többiek szőrösek. Nem érdekelne, mások mit gondolnak, de őszintén szólva nem is érdekel különösebben kinek milyen a fazonja.

Egy felnőtt ember talán már el tudja dönteni, neki mi tetszik.

Legfeljebb a páromnak engednék egy kicsit, mondjuk egy kis csíkot hagynék, ha szeretné.

2020. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem már egészen sok nő csak fazonra vágja.Például egyszer fürdőbe,arra vettemedtem,hogy az ottani zuhanyzót használjam.(Elég félénk vagyok ezért ez tőlem meglepő.)Akkor ott pl. többségnek fazonra volt vágva.Szerintem csak nem volt eddig szerencséd.
2020. jún. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat! :D
2020. jún. 13. 20:08
 19/26 anonim ***** válasza:
83%
Ugyanúgy borotválnám
2020. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
83%
Én mindenképp leszedném, mert simán szeretem max fazon. Egyszerűen nekem így kényelmes, így szeretem. Nem férfi miatt van így
2020. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!