Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire lenne elfogadható ha...

Mennyire lenne elfogadható ha összejönnék egy 15 évessel?

Figyelt kérdés
21/F
2020. jún. 20. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Semmi akadálya, ha az a 15 éves van olyan érett mint te. Ha nincs, akkor viszont inkább ne.
2020. jún. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Egy 15 éves még gyerek. Legyen már eszed
2020. jún. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Mit akarnál egy gyerektől?
2020. jún. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem semennyire, 15 évesen még erősen fejlődik a személyisége, amitől sebezhetőbb és teljesen más az életetek, keves lenne a közös nevező. 27 éves nő vagyok, tudom milyen egy 15 éves gondolkodása. Akármilyen érett a lány, akármilyen idősnek néz ki, inkább mást keress. Olyat aki már nem középiskolás, hanem dolgozik/egyetemista.
2020. jún. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
#3: A kérdező privát üzenete alapján egyértelműen szexet
2020. jún. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zoli1224 válasza:
39%
Szerintem elfogadható, de csak akkor, ha valóban együtt tudnál vele lenni, akár élni is. Minden attól függ, hogy mennyire van ott fejben. Eléggé vonzó tud lenni egy 15 éves lánynak egy felnőtt meglett férfi, akinek van egy szakadt e30-cas bmw-je, tetkók, meg kiszakadni a szülők "túl keményxd" keze alól.(Nem inged nem veszed magadra!) Ha kurelni akarsz hagyd a f..ba, mert mély sebeket hagysz benne, keress valami idősebb csajt, aki tolerálni tudja és tudja, hogy mit tesz. Ha pedig kapcsolat, akkor menj bele. Nyílj meg előtte, mondj el magadról mindent és éljetek boldogan!
2020. jún. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!