Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit hagyok (hagytam ) ki a...

Mit hagyok (hagytam ) ki a gimis bankettel? A piáláson kívül?

Figyelt kérdés

Tanár azt mondja bánni fogom (majd) hogy kihagyom a bankettet.

Valaki el tudja magyarázni mit hagyok ki azzal hogy egy csomó „karámból kiszabadult“ tapló gyökér közös lerészegedését nem nézem végig?

Hogy nem piálok meg jópofizok többé olyanokkal akiket eddig is csak azért tűrtem meg magam körül mert muszáj volt (de ennek vége!)


Valaki elmagyarázná?


Mert hogy egy banketten nem épületes beszélgetések folynak hanem csak piálás hencegés és a csajok utolsó befűzési próbálkozásai hátha lesz mégis egy kufirc, az tény.

Na ezt meg miért ne hagynám ki...

nem?


2020. jún. 20. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert soha többé nem lesz neked olyanod.
2020. jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha már rögtön így állsz hozzá, akkor te nyilván semmit nem hagysz ki. Ha nem voltál úgy az osztályközösség tagja mélyebben ne is keresd benne az értelmet.


Ha pedig objektívan nézzük, amit az első mond az a legfontosabb dolog. 1x van ilyen az életben, ha már van 1-2 ember akikkel el tudsz beszélgetni, szerintem megéri elmenni. Esetleg, ha iszol egy kicsit és feloldódsz még egy jó emlék is lehet a végén számodra.


Ne legyél már ilyen földbebetonozottan konzervatív, miért kéne egy ilyen helyen épületes beszélgetéseknek lennie? Azt bármikor máskor tudsz, ott és akkor, amikor akarsz.

2020. jún. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nàlunk a tanarokkal ment a nyivakolos ömlengés. Hol ezt hol azt a tanart ülték körbe a tanàr is atment személyeskedöbe es a maganéletéröl is beszélt es volt könnyfolyàs is ahhoz kepest hogy formulàris nekem kibirhatatlan bàjcsevely volt az egesz.

A többiek meg keresték hogy bandàzzanak de nem együtt, hanem klikkenként szétszéledve.

Akkor tudatosult bennem, hogy en sehova nem tartozom, hiaba egyik bnöm itt a sirósakkal, masik ott egy klikkel, harmadik amott csoportosul.olyanok lettek, mint az idegenek. Nem szoltak nem hivtak. "Hazamenekültem".

2020. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Mert soha többé nem lesz neked olyanod."


Mint ahogy a tejfogaim is csak egyszer hullanak ki, meg ovis se leszek többet aztán mégse sírom vissza

2020. jún. 20. 14:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag semmit se veszítesz,ha nem vagy annyira jóba a többiekkel. Nálunk is volt aki nem jött el, és akkor sértődés lett belőle, de így visszagondolva kit érdekel. :D A volt osztálytársak 90%-át azóta se láttam, se nem beszéltem velük. Szóval full mindegy hogy valaki eljött a bankettra vagy sem.
2020. jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!