Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Pánik beteg vagyok?

Pánik beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmnél voltam, mondta hogy ki hívja egy másik barátnőjét hogy annyira ne unatkozzunk. Én meg annyira féltem hogy mit fog gondolni rólam,hogy elkezdtek könnyezni a szemeim,remegtek a végtagjaim,szédültem,elképesztően rossz volt a közérzetem, egyedül azt akartam hogy otthon legyek.

2020. jún. 23. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Feltehetően. Fordulj orvoshoz.
2020. jún. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én saját magam, tudok ez ellen valamit tenni, hogy ne pánikoljak? Mert a szüleim is mondták már, hogy mi lesz akkor ha tovább tanulok és kollégiumos leszek. Ott nem csak egy idegen lesz.
2020. jún. 23. 10:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Iktass ki mindent, ami stresszel. Tessék ennyit tudsz tenni.


Én is pánikbeteg vagyok (bár esetedben inkább szorongásra gondolnék, mert a pánikrohamnak általában nincs ennyire konkrét tárgya, csak úgy megtörténik a legtöbbször spontán, ha az arra hajlamos ember életében elég nehézség van). Nekem egyetem második évében kezdődött, akkor halmozódott fel a bizonytalanság, a kialvatlanság, a stressz. Hetente estem össze hasonló remegéssel, zilálással, sírógörccsel, teljesen random helyeken. Volt, hogy éreztem, hogy lesz valami, akkor elvonultam, de ugyanúgy lezajlott.


A doki annyit mondott, hogy terápia e vegyem le q vállamrol azokat a terheket, amiket nem muszáj cipelnem. Hagyjak abba dolgokat, számoljak fel bizonyos emberekkel kapcsolatokat, takarítsak ki és maradjon 1-2 dolog csak, amin feltétlenül aggódnom kell.

2020. jún. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:)
2020. jún. 23. 10:36
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
Pánikbeteg. Így írják.
2020. jún. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!