Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt idáig a legrosszabb...

Mi volt idáig a legrosszabb büfés kiszolgálás?

Figyelt kérdés

Tegnap lementünk strandolni és volt ott egy büfé. Fürdés után elmentünk a büféhez inni valamit. Már az öregasszony is bunkó volt a pultban,hogy "ott van a hűtőben a cola,vedd ki" de ezt elég bunkón mondta. Aztán kijött a szakács és elég szépen lerészegedett. Ott bojongott és a pultos öregasszony mindenki előtt l.baszta.


Lehet,hogy ez nem annyira jó sztory,de azért leírtam. Nektek van ilyen történetetek?



2020. júl. 7. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:

A legrosszabb kiszolgálásom eddig egy savanyú limonádé (amit aztán édesítettek, amikor megkértem őket) volt, és hogy egyszer a hot-dogomra ketchup helyett mustárt raktak.

Eddig nem volt ennél rosszabb kiszolgálásom, se a kiszolgálás stílusát, se az étel minőségét tekintve. Valahol a pincér már felismer engem és a társaságomat és rendszeresen ad grátiszt - mi pedig borravalót.

2020. júl. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan még nem volt, hogy bunkók lettek volna velem.

Nekem az a rossz, ha rossz minőségű, rossz ízű a kaja. Ilyenben volt már néha részem.

2020. júl. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Zalakor Strand 2016. Öcsémmel úgy gondoltunk eszünk egy lángost. Oda mentem, köszöntem, "Kérek 2 sajtos tejfölös lángost". Csak határozott "hüüümm"-öt kaptam válasznak. Utána monoton pötyögöt és folyamatoisan mormolt valamit a pultós nénike. "X Ft lesz de most azonnal adjad ide" Már itt ott kellett volna hagyni. Végül több mint 10 perc után kaptunk 2 lángosszerű valamit. Én a sajátomból téptem egy darabot tocsogott a szagos olajban olyan volt a tészta mint valami rossz kenyéré. A tejföl potlék folyt le a tálcára mintha víz lett volna. Vissza vittem, hogy ezt nem lehet megenni találjunk rá valami megoldást. "Kifizetted ez van egyed!" Mondtam neki, hogy nem mert undorító és iszonyat fáradt étolaj szaga van. "Akkor egye meg a*y*d ez van" ezt így a 160 centijével pult mögül. Nem vagyok egy ideges ember soha nem is voltam az. Viszont akkor a kétlángost tálcástól "tejfölös" oldalával lefelé bedobtam neki abba lyukba amit ő konyhaként használt.
2020. júl. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Egyszer penészes kenyeret hoztak ki az ebédhez. Már mikor lettette, megcsapott a penészszag. Megfordítottam, ott volt foltosan...jajj hoz másikat. Kb 10 perc múlva hoz pár kiflit, mert nem talált olyat ami nem volt romlott.

Fizetéskor meg még megkérdezte, hogy mennyiből kérek vissza. Hát nem hagytam borravalót, de még ezek után elvárták volna.

2020. júl. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
3 Lehet, de csak lehet sejtem mi volt a konfliktus oka. Te sem túl udvariasan kértél. A kérek xy-t, lesz egy xy az eléggé rosszul hangzik. Erre reagált ő hasonló stílusban, ami további konfliktushoz vezetett. Igaz, nem kellett volna felvennie, de lehet rossz napja volt. Az étel minőségbeli kifogásolása érthető, a panaszod az előbbiek miatt nem volt helyén kezelve valószínűleg. Nagyon kellemetlen helyzet.
2020. júl. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5: A kérek ...-t teljesen normális megfogalmazás. És ezt úgy mondom, hogy sok vendéglátós van a családban.

Jó, hogy nem egy szépen megfogalmazott írásos kérvényt kell benyújtani azért, hogy kiszolgáljon az, aki elvileg azért van ott, hogy abból éljen, hogy kiszolgálja a vendégeket.

2020. júl. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2%
6 Nem írtam, hogy helyes volt a kiszolgáló viselkedése. Én sem foglalkoztam volna ezzel a helyében. De hogy ez volt az oka, az szinte biztos. Nem az írásos kérvényről van itt szó, ugyanennyi szóval is lehet udvariasabban kérni, egy öregasszonyt lehet ez zavart. De még egyszer mondom, nem volt helyes a viselkedése,nem kellett volna önérzeteskednie.
2020. júl. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
7: Persze és ezért volt igénytelen a kaja is :D
2020. júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez már 15 éve is lehetett, a pécsi Flekkenben a tulajdonos megunta, hogy ott kell lennie zárásig. Még jó fél órával vagy többel is zárás előtt voltunk, csak a mi társaságunk volt ott az étteremben (kb. 5-en voltunk). egyszer csak arra figyelünk fel, hogy nagyon jön be a hideg. a tulaj áll az ajtóban és tartja nyitva, várva, mikor vesszük észre magunkat, hogy lehet hazamenni.

A pincérek ott kedvesek volak mindig, csak a tulajt lehetett rögtön felismerni a stílusáról, mert pincérként nem viselkedhetett volna úgy.

2020. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam sulibüfé volt a legrosszabb büfés sztori. Akartam venni egy nyalókát. Mondtam, hogy kérek egy nyalókát, és akartam mondani, hogy milyen ízűt, de büfés bácsi nem várta meg, hanem kib...t elém a nyalókás dobozból egy cappucinósat... én utálom a kávét, ezért mondtam, hogy elnézést, a kávést nem szeretem, kérhetek egy kólásat? És akkor sóhajtott egyet a bácsi és kaptam egy olyan nézést, mintha arra kértem volna meg, hogy ölje meg az anyját...
2021. aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!