Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt életetek eddigi...

Mi volt életetek eddigi legrosszabb ajándéka?

Figyelt kérdés
2016. szept. 23. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Az életem
2016. szept. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy spongyabobos párna.

Egyszer mondtam volt barátomnak, hogy mennyire nem bírom Bobot és nem is vicces. Aztán szülinapomra megkaptam és faarccal néztem, hogy mi ez.. és mondta, hogy " hát a múltkor hallottam, hogy mesélsz róla". Aha. Csak b*szott figyelni. Utána vett meglepetésből egy pár fülbevalót. Olyat, amilyet előtte egyszer már vett.


Már rég szakítottunk. De már szeretem Spongyabobot.

2016. szept. 23. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tusfürdő roma illattal.....
2016. szept. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Iskolában karácsonykor, amikor húztuk egymás nevét. Az osztálytársam nem erőltette meg magát, de nem tudom hibáztatni, én sem vagyok valami nagy ajándékmester. Mindenféle semmitmondó díszkütyüt kaptam, amik csak porfogásra voltak jók.
2016. szept. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előzménynek annyit, hogy nekem hetekig tartott, hogy az akkori barátomnak megvegyek az ajándékát: kinyomoztam, hogy XY írót nagyon szereti és melyik könyvét nem olvasta, sikerült a sokadik boltban megvennem. Nagyon örült.


Erre én mit kapok: CD-t indiai zenével (WTF??? Nekem a Rammstein, Kiscsillag, ilyesmik tetszettek), meg kaptam egy macskás bögrét!!! , szerintem tök gagyik az ilyesmik és a macskákat sem szerettem. Illetve kaptam egy doboz marcipános csokit. A marcipánt nem eszem meg, utálom.

2016. szept. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Plüss ingyombingyomok. Valamiért a nők előszeretettel ajándékoznak plüssöket, amikhez udvarias arcot kell vágnom, majd őrizgethetem a kapcsolat végéig, mert néha rákérdeznek, hogy hol van az a szar.
2016. szept. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!