Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lehet a legrosszabb ami...

Mi lehet a legrosszabb ami történhet velem, ha zárkózott, csendes, visszahúzódó emberként bemennék egy "balaton sound" rendezvényre?

Figyelt kérdés
Ha ki merném próbálni.

2019. júl. 7. 08:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Megszólít valaki.
2019. júl. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az kimaradt mellette szorongással küzdő ember vagyok.
2019. júl. 7. 08:45
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
Megbsz a bakróka.
2019. júl. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
81%

Esetleg rosszul leszel a tömegben, vagy valami részeg odaszól egy durvát.

Amúgy meg mindenki le fogja szarni hogy mit csinálsz, kivel vagy, mert saját magukkal lesznek elfoglalva.

2019. júl. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%

Objektíven? Kb. h belelépsz egy rágógumiba.


Szubjektíven? Összeomlik az énképed és a világképed, mert ráébredsz, hogy nincs mitől félned. Felismernéd, hogy mekkora buli nem csak a sound, hanem az egész élet. És legeslegrosszabb esetben elkezdenéd leküzdeni a tüneteidet. Vállalod ezt a kockázatot?

2019. júl. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És előfordulhat, hogy belémkötnek, megvernek?
2019. júl. 7. 09:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nem szólogat be az ember a másiknak, nem megy direkt neki a másiknak, akkor nem valószínű a verekedés. Kerülni kell a drogos, piás csűrhét.
2019. júl. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyre szigorúan csak társasággal mennék vagy legalábbis egy személlyel az oldalamon, ha valaha számításba jönne ellátogatnom ilyen rendezvényre. Egyedül sehova nem járok, nemhogy fesztiválra, emberek tömegébe. Iszonyúan gátlásos, szorongó típus vagyok én is, ha csak magam lennék biztosan az idegösdzeomlás kerülgetne. Meg eddig még nem is nagyon foglalkoztatott a gondolat, hogy annyira szeretnék koncertekre menni.
2019. júl. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

A legrosszabb? Megbotlasz, ráesel egy sátorra és a sátorvas átfúrja a koponyádat, amitől azonnal szörnyethalsz.

De erre elég kicsi az esély.

2019. júl. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Leginkább csak annyi, hogy ha forrest gumposan csak úgy lazulsz el a tömegben, hogy egy csajjal sem keresed a szemkontaktust, meg nem is szólítod meg őket, akkor eltelik úgy a buli, hogy senkivel nem kommunikáltál, csak amikor a piákat kérted.
2019. júl. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!