Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt még valaki, akinek ez...

Volt még valaki, akinek ez volt élete legrosszabb nyara?

Figyelt kérdés
2018. aug. 24. 06:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

a külföldi útam az ritka kula volt..

össze nem jött volna semmi..

2018. aug. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Ez 'VOLT'?

Még nem múlott el, jelenidőben vagy.

Lehet, nem a nyár volt rossz, hanem elvárásaid túl magasak és irreálisak.

2018. aug. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Mindegyik egyre gyorsabb.
2018. aug. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem évek óta az összes nyaram szar es pocsék. Nem is voltam sehol mar vagy tiz éve biztos. Mármint kikapcsolódni. 26F
2018. aug. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én sem voltam sehol... Tényleg sehol...
2018. aug. 24. 09:55
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Képzeld el aki ezen a nyáron halt meg, annak milyen lehetett. Én sem voltam sehol. Ez ilyen utóbbi időkre jellemző, hogy még a nagyon csórók, a betegséggel küzdők, vagy a főszezonban dolgozók is elmennek valahova a nyáron nyaralni. Nem. Nem mennek. 5 évente ha mégis mennek és kiteszik a face-re, azt hiszed mindig mindenki megy. Ilyeneket mondanak, hogy "ennyi jár" pedig nem jár. :) Nem fosztod meg magad semmitől, ha nem raksz félre havi tízezret egy éven át, azért hogy két nap alatt elverd.
2018. aug. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem volt igazán jó, üresnek érzem magam érzelmileg. Bár ez ez fokkal jobb, mert tavaly ilyenkor csak fájdalmat éreztem.
2018. aug. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Csatlakozom, én személyszerint az iskolát várom. Olyan fura ezt kimondani, hisz egész életemben utáltam bent ülni hét, nyolc órán keresztül egy padban, sőt az osztálytársaimat sem kifejezetten szeretem. De ha egyszerűen olyan unalmas és lehangoló a nyaram.
2018. aug. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

Nekem szerencsére az elmúlt pár évben melóval teltek a nyarak, így sokkal gyorsabban elmennek mint régen, mikor egész nyáron csak otthon recskáztam.


A szabadidőmet is sokkal jobban kihasználom, hétvégi kimozdulások, délutáni, esti programok. Pénzem is több van, így ha nem is külföldi utakra, de kisebb programokra, túrázásokra, városnézésekre el tudok menni.

2018. aug. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Igen, végig beteg voltam kb., most is az vagyok.

19/L

2018. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!