Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan mondjam meg egy srácnak...

Hogyan mondjam meg egy srácnak buliban hogy most smárolásnál többet nem akarok?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akinek van egy nagy nyaralója, ahol nagyon fasza bulikat szokott rendezni. Van a házban egy csomó szoba, ahova az emberek elég gyakran eljárkálnak, mind tudjuk hogy miért. És én általában nem akarok így belekezdeni semmibe semmilyen jó pasival mert tudtam hogy ha elkezdünk smárolni, akkor többet akarnak majd, de van hogy nekem ahhoz pont nincs kedvem, csak ahhoz hogy így értitek flörtölgessünk meg smároljunk. Na és, van egy nagy udvar ahova ki szoktak menni a palikkal a csajok, hogy tudjanak normálisan beszélgetni és ott szoktak elcsattanni a csókok.



Szóval,most hogy felvázoltam a szitut, hogyan állítsam le a palit, ha célozgat hogy menjünk be? Vagy csak ha így a felénél megunom akkor mit mondjak hogy meneküljek a szituból? 😂



2020. júl. 9. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Megmondod, hogy nem szeretnéd, inkább menjetek ki levegőzni kicsit.
2020. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem kéne a pasikkal ilyen hülye gyerekesen játszadoznod, már bocs.
2020. júl. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Ezt hívják szűz ku...va-ságnak

De hogy válaszoljak is, bocsi én nem szeretnék ennél többet 🤷‍♂️🤷🏼‍♀️

2020. júl. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
"Vagy csak ha így a felénél megunom akkor mit mondjak hogy meneküljek a szituból? 😂" - Mar az elejen sem kene bele menned, de ha ilyen hulye gyerekes jatekkent eled meg az egeszet, akkor ne lepodj meg, ha egyszer valaki nem fog leallni egy "nincs most ehhez kedvem"-tol.
2020. júl. 13. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Butuska dolog ez.
2020. júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
K vagy menj a picsaba
2020. júl. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!