Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit szólnál, ha kihagytak volna?

Mit szólnál, ha kihagytak volna?

Figyelt kérdés

Nem egy nagy történet, de érdekelne, mit szólnál a következő esetben:

Van három munkatársad, akikkel eléggé jóban vagy, főleg az egyikükkel. Többször beszéltétek már, hogy jó lenne egyszer beülni együtt valahová, de még soha nem jött össze. Egyik nap olvasod a Facebookon, hogy hárman elmentek kávézni, és te kimaradtál.

Hogyan reagálnál?


2020. júl. 12. 08:48
A kérdező szavazást indított:
Egyáltalán nem érdekelne. Őszintén. Talán dobnék rá egy like-ot.
Nagyon rosszul esne, hogy kihagytak, de nem tenném szóvá, nem reagálnék rá semmit.
Megkérdezném, engem miért nem hívtak.
40 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt már pár ilyen. ELkönyvelném, hogy nem kíváncsiak rám, és nem keresném a társaságukat a továbbiakban. A lájkolós részt nem értem, hogy jön ide, hogy nyomjak-e valami gyerekes kis jelecskét egy deviáns közösségi oldalon, vagy sem. De ha ez a divat...nyomkodd.
2020. júl. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Én biztos rákérdeznék mért nem hívtak. Lehet van rá érthető magyarázat, ha meg nincs, hát hadd magyarázkodjanak :D
2020. júl. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Örülnék, hogy hamar kiderült, minden különösebb erőfeszítés nélkül, hogy melyik polcra kell őket tennem az engem körülvevő emberek között.


Örülj neki ha az ilyen gyorsan kiderül, tengernyi problémát úszol meg vele.

2020. júl. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Megemlíteném nekik, hogy mit olvastál róluk a Facebook-on.

Lehet, hogy adna valamelyikük magyarázatot (plk. Te éppen nem voltál velük, amikor az egyikük megszomjazott...). Viszont másnap illő lett volna valamelyiküknek eléd állni és sajnálkozását kifejezni, hogy éppen nem voltál velük, de majd legközelebb...

Ha nincs elfogadható magyarázatuk, akkor vedd őket rezervával.

2020. júl. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%
Kicsit se érdekelne. Jóba vagyok a munkatársakkal, őt együtt járnak nyaralni meg hétvégén állatkertbe. Én erről csak utólag tudok, nem hívnak. Mondjuk nem is mennék.
2020. júl. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

Hasonlóan érzek mint az utólsó.

Kedvelem a munkatársaim,de valahogy ilyen privát szórakozásra nem volt igényem,egyáltalán nem sértődnék meg,szerintem ismernek is ilyen téren.

Dobnék egy like-ot,és aláírnám: érezzétek jól magatokat.

2020. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!