Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hány éved van még hátra a...

Hány éved van még hátra a nyugdíjig és mit fogsz csinálni ha nyugdíjba vonultál?

Figyelt kérdés

2020. júl. 12. 19:02
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
20# Tudom miről beszél, a főnököm is 72 éves és még dolgozik. Én mindenesetre nem szeretnék, de meglátjuk mit hoz az élet.
2020. júl. 13. 21:32
 22/23 anonim ***** válasza:

#21: Vagy kamuzik, vagy alig-alig volt munkaviszonya, össze vissza bejelentve részmunkaidőben minimálbérre és hasonlók.

Háztartásibeli nagymamám, akinek egy perc munkaviszonya sem volt az életben többet kap.

2020. júl. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
50%
Mamam apai ágon kap 100 ezret ugy hogy akkor mèg ő 60 évesen ment nyugdíjba ès csak azért tud megélni mert nagyapámmal régen földeket vettek ès voltak állataik növényeik amiből hasznot tudtak csinálni.Most 76 évesen csak azért jó neki mert van 4 haza ès az egyikben ő lakik a másik 3 meg ki van adva albèrletbe ès abból van havi nettó 350 ezer forint bevétele plusz a 100 ezer forint nyugdíj.Mellèkesen megjegyzem ha ez egy normális ország lenne normális vezettőkkel akkor aki ledolgozott èletèben 40 évet normálisan bejelentve annak kéne a nyugdíjjának 300-400 ezer forintnak lennie,igen azt is tudom hogy akik dolgoznak nem keresnek annyit,ès ez is gond. A minimálbèrnek nettó 500 ezer forintnak kéne lennie.
2022. aug. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!