Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én érzem úgy, hogy át...

Csak én érzem úgy, hogy át lettünk verve? (Koronavírus)

Figyelt kérdés

Dr. Gődény György videóit láttam youtubeon. Nagyon elgondolkoztató. Én nem ismerek senkit, aki elkapta volna ezt a vírust. Ti tudtok valakiről? Szerintetek is más van a háttérben? Mit gondoltok, miért történik mindez? Belinkelem a videót: [link]

Nagyon kivancsi vagyok a véleményetekre a témában.



2020. júl. 15. 11:46
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
44%

"Én nem ismerek senkit, aki elkapta volna ezt a vírust. "


Tehát azért hitetlenkedsz, mert nem ismered személyesen azt a kb. 13 millió embert aki már elkapta?!


Kérdező!

A mai -internetes világban- már nincsen mentség a butaságodra!

2020. júl. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
64%
volt ismerősöm, aki megfertőződött, semmi extra nem volt. Kórházban dolgozó ismerosom3 is van, csaj olyan halt meg, aki nem a virusba halt bele, hanem amúgy is a kórházban volt és amúgy is meghalt volna. Illetve annak is az lett beírva, hogy a koronavirusos volt, aki nem is
2020. júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Sokan vagytok olyanok, akik nem képesek elfogadni száraz tényeket mindaddig, amíg személyes érintettjeivé nem váltok egy élethelyzetnek. Az ilyen emberek csak akkor képesek megvilágosodni, ha kihullik valaki a közvetlen környezetükből és átérzik a halál első fuvallatát.
2020. júl. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Jézusom. Én egy szóval nem mondtam, hogy nincs ez a vírus, csak annyit, hogy nem ismerek senkit sem aki elkapta volna.
2020. júl. 15. 12:15
 15/46 A kérdező kommentje:
Illetve nekem a pánikkeltéssel van a problémám
2020. júl. 15. 12:16
 16/46 anonim ***** válasza:
83%
Ismerek olyat, aki elkapta, egy életerős, 37 éves férfiember, akivel egy edzésre járok. Szerencsére megúszta kórház nélkül, de két hét k va erős fejfájást lázzal, és légzési nehézséget nem kívánok senkinek. Illetve azt, hogy háromnaponta jobban volt, azt hitte hogy fellélegezhet, és utána kétszer annyira letaglózta ez a szar.
2020. júl. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
49%
Egy csomó betegről tudok. Osztálytárs ismerőse. Én ismerősöm. Közeli barátom
2020. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
35%
15 Te pánikkeltésnek gondolsz valamit, pedig ha tudnád a valóságot hogy mi az hanyatt-homlok menekülnél a családoddal el, egy lakatlan szigetre.
2020. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elnézést, ha valakit megsértettem.
2020. júl. 15. 12:23
 20/46 hollófernyiges ***** válasza:
93%
Személyesen nem ismerek ilyet, de olyat igen, aki egy olyan orvos rendelőjét takarítja, aki egy hétig lélegeztetőgépen volt a koronavírus miatt.
2020. júl. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!