Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én érzem úgy, hogy át...

Csak én érzem úgy, hogy át lettünk verve? (Koronavírus)

Figyelt kérdés

Dr. Gődény György videóit láttam youtubeon. Nagyon elgondolkoztató. Én nem ismerek senkit, aki elkapta volna ezt a vírust. Ti tudtok valakiről? Szerintetek is más van a háttérben? Mit gondoltok, miért történik mindez? Belinkelem a videót: [link]

Nagyon kivancsi vagyok a véleményetekre a témában.



2020. júl. 15. 11:46
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
76%

40

Ugyanaz a problematika. Mellrákszűrést nem végeznek az emberen kötelező jelleggel. Nekem sem kellett soha mennem, pedig háziorvoshoz rendszeresen járok és elmúltam már vagy 15 éve kamasz... Nagyon sok eset marad felderítetlen.

És épp emiatt, nem tagadom, hogy nincs koronavírus, hanem azt mondom, hogy el vannak bohóckodva a statisztikák, mert alig vettek fel emberekkel tesztet és valószínűleg én is pont ezért nem ismerek fertőzöttet és nem azért, mert olyan rohadt jól állunk, elég csak megnézni az elvégzett tesztek és a megbetegedések arányát... Legutóbbi információim szerint pedig aki magától akar ilyet végeztetni, annak 15 000 ft körül van az ára.

2020. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
90%

A nagybátyám és családja március legelején fertőződtek meg. Nagybátyámat a mentő vitte el, utána tesztelték és az egész családjukat elszállították kórházi karanténba. Mindannyian lefogytak és nagyon megviselte őket.

Ezen kívül nem ismerek fertőzötteket, osztálytársaim és rokonaim akikkel beszéltem senki sem ismert más fertőzöttet.


Kicsit túl lett tolva,hisz rengeteg olyan emberre is ráfogták, aki amúgyis meghalt volna más betegségben.

De az idős korosztályra veszélyesebb.

Szerintem nem veszélyesebb, mint az influenza, csak ez most világjárvánnyá nőtte ki magát. Bármilyen másik durvább vírus ha világjárvánnyá nőtte volna ki magát ugyan ekkor afelhajtás lett volna.

Olaszországban, a főként idősek lakta régióban nagyon berobbant, emiatt nagy volt a pánik.


A sima orvosi maszk szinte semmit sem ér. Szerintem annál már a saját magunk által varrt, vastagabb anyagú is jobb.

De nem ez fog megvédeni minket a vírustól.

Erősíteni kell az immunrendszert. És ez minden vírusra igaz. Egyik ismerősöm hányás hasmenés vírus miatt három hétig fetrengett otthon és borzasztóan volt. Nagyon függ az immunrendszertől, nem csak a koronavírus tudja kikészíteni az embert.


Nem hiszem, hogy most nyárra ennyire lecsökkent volna a fertőzöttek száma, egyszerűen csak nem csinálnak teszteket.

Majd ha lecseng a balatoni turizmus és jön a hideg meg az ősz, akkor újra tesztelnek és látható lesz hazánkban is a második hullám.

2020. júl. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
53%

Én akár mit kérdezek, senki nem ismer olyat, aki papírral is tudná igazolni, hogy korona vírusa volt. Elég sok embert ismerek.

A statisztika meg egy szr, ha autóban hal meg valaki vagy épp szívinfarktusban és pont koronás volt, már arra fogják!

Akinek meg olyan betegsége van, azt egy sima influenza vagy tudő gyulladás is el viszi!

2020. júl. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem az egész egy hülyeség, emberek át verése, ki tudja mi miatt, de ennél még egy influenza is veszélyesebb...
2020. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
48%

A média erősen torzítja az információkat, így az emberekben is torz kép alakul ki erről a járványról.


Mindig a betegekkel, halottakkal foglalkozunk, de az sosem látszik a híradásokban, hogy a lakosság nagyobbik fele tünetmentesen vészeli át a fertőzést.


Emiatt érezheti magát átverve valaki...

2020. júl. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
100%
Miert lenne ez az egesz hazugsag?
2020. aug. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!