Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én érzem úgy, hogy át...

Csak én érzem úgy, hogy át lettünk verve? (Koronavírus)

Figyelt kérdés

Dr. Gődény György videóit láttam youtubeon. Nagyon elgondolkoztató. Én nem ismerek senkit, aki elkapta volna ezt a vírust. Ti tudtok valakiről? Szerintetek is más van a háttérben? Mit gondoltok, miért történik mindez? Belinkelem a videót: [link]

Nagyon kivancsi vagyok a véleményetekre a témában.



2020. júl. 15. 11:46
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
81%
Többeket is ismerwk, akik elkapták. Egy elhunyt, egy 3 hétig volt lélegeztetőn, egy tegnap óta van kórházban....
2020. júl. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
27%

Tudok. Nem egyről, nem kettőről.


Az olaszok most zárják be a cégeket újra 30 napra. Most kezdték kiértesíteni a vevőiket.


Magyarországon nem egy nem kettő imaharc ment azért, hogy mennél kevesebb veszteség legyen, emberek ezrei, 100 ezrei imádkoztak ezért. Itt a titok.

2020. júl. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
33%

Lenkei Gábor, Tamási doktor is hasonlóakat mond.

Nyugi, itt le leszünk oltva. A lakosság nagyrésze bedőlt ennek a pánikkeltésnek.

Hiába írom, hogy csak a nagyon speciális maszkok védenek a vírusokkal szemben, mindig belém kötnek.


Senkiről nem tudok, hogy beteg lett volna. Unokatesóm Németországban dolgozott egy gyárban, ő se tud senkiről.

2020. júl. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
64%

*imádkoztak és imádkoznak most is.


A németeknél is nagy a géz, a Belgáknál is, és van még sorolni való..

2020. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
71%
*A németeknél is nagy a gáz
2020. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Az is érdekes, hogy aki "koronavírusban" halt meg, azoknak mind volt valami más betegsége is. Ha kimutatható volt az ember szervezetében a vírus, akkor már rögtön ráfogták a vírusra.
2020. júl. 15. 11:54
 7/46 anonim ***** válasza:
61%

Rajtunk átment, a családon és a kollégákon is. Még február körül, amikor hivatalosan nem is volt fertőzött az országban. Sok emberrel találkozok munka közben, sokan mondták, hogy ök is betegek voltak, és ugye láttam is, hogy egyre többen köhögnek.

Tehát maga a vírus létező dolog.

De semmivel se veszélyesebb, mint az influenza, és egészséges ember simán kiheveri. Ez a pánikkeltés az, ami teljesen felesleges.

A gazdaság blokkolása mögött nyilvánvalóan gazdasági és politikai érdekek állnak.

2020. júl. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

Igen, kedves utolsó, egyet értek veled. Nyilván létezik ez a vírus, de korántsem annyira veszélyes, mint ahogy ezt beállítják. Illetve arról hallottam, hogy kötelezővé teszik az oltást.

[link]

Mint ahogy a videóban is szó volt arról, 5 év kell ahhoz, hogy biztosan ne legyen semmi "mellékhatása" az oltásnak. Erről mi a véleményetek?

2020. júl. 15. 12:03
 9/46 anonim ***** válasza:
39%

6 * aki "koronavírusban" halt meg, azoknak mind volt valami más betegsége is


A propagandát nem kötelező benyelni.

2020. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
90%
4 pozitív tesztelőt ismerek
2020. júl. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!