Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én érzem úgy, hogy át...

Csak én érzem úgy, hogy át lettünk verve? (Koronavírus)

Figyelt kérdés

Dr. Gődény György videóit láttam youtubeon. Nagyon elgondolkoztató. Én nem ismerek senkit, aki elkapta volna ezt a vírust. Ti tudtok valakiről? Szerintetek is más van a háttérben? Mit gondoltok, miért történik mindez? Belinkelem a videót: [link]

Nagyon kivancsi vagyok a véleményetekre a témában.



2020. júl. 15. 11:46
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
63%

"Illetve arról hallottam, hogy kötelezővé teszik az oltást."

Ezzel mi a probléma? Elég sok kötelező oltás van ma is Magyarországon

2020. júl. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ha megnézed a videót, amit linkeltem mellé, akkor megérted a kérdésem. Köszönöm!
2020. júl. 15. 12:27
 23/46 anonim ***** válasza:
25%
Nincs idegzetem megnézni egy videót, ami a Mátrix részletével kezdődik és komolyan se tudnam venni
2020. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
72%

Én inkább olyan szempontból érzem magam átverve, hogy ***HIRTELEN*** pont nyár elején csökkent le szépen a szám és végig milyen szép alacsonyan van, aztán majd ***HIRTELEN*** télen megint felugrik és bevonulunk a kis lakásunkba...


Ha tényleg annyira veszélyes ez a vírus, jófejség ugyan hagyni a népet nyáron gócpontokat alkotni, de semmiképp sem veszélytelen. Ha pedig nem annyira veszélyes, akkor a fsznak kell kockára tenni az emberek tanulmányait, munkahelyét miatta?


Szóval nekem valahogy nem kerek ez az egész.

2020. júl. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
29%

24!


Ne zavarjon, hogy ez minden influenza típusú járványnál így van....

2020. júl. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
82%
Én több embert ismerek, aki elkapta, szerencsére úgy tűnik megúszták komolyabb szövődmények nélkül. Nem tudom komolyan veni a videóban linkelt embert, ahhoz túl sok egyéb forrást olvastam.
2020. júl. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
82%

Kedves kérdező, részben egyetértek veled. Van vírus, vannak veszélyei, de közel sem egy pestis, ahol 50-80-95%-os volt a halálozási arány.

13 millió emberből "csak" 550 ezren haltak bele a koronavírusba, amíg pestisben (vagy ebolában) több millióan hunytak volna el.

Nem ismerek személyesen fertőzött személyt, de a pozitívumok mellett, sok rosszat is hallottam, sajnos.

Tény, hogy nem szeretném elkapni.

2020. júl. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
52%
Vírus biztos van, de hogy azért nem dől össze a világ miatta. Párom anyukája kórházban dolgozik és most derült ki, hogy rajta simán átment tünetmentesen, mert egészséges. Szóval nagyobb hangja van szerintem, mint amekkora probléma valójában, és érdekes, hogy mostanában semmi másban nem lehet meghalni, csak koronavírusban. Influenza, stb az idén nincsen... :D
2020. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
63%

28!


A 3 hétig lélegeztetőn lévő ismerősöm nővér, 40 éves, három gyerekes kicsattanóan egészséges és aktív nő. Volt.3 hétig volt lélegeztetőn, előtte 2 hétig volt "siman" kórházban, jelenleg otthon van, feloltozni es pár lépest megtenni képes egyedül.

2020. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
48%

Igen, én ismerek több fertőzöttet is, ketten haltak bele közülük. Alapbetegsége egyiknek se volt, egyikük idős volt ugyan, másik fiatal.

Roppant mód örülök, hogy a Gődényhez hasonló futóbolondoknak ez a legnagyobb problémája, hogy KaMu A vÍrUs....

2020. júl. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!