Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez normális? Más is van...

Ez normális? Más is van ezzel igy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves fiú vagyok és az a problémám hogy egy csomóan hívnak hogy menjek velük mindenfelé, de egyszerűen nem kívánok velük lenni, Szabályosan összeugrik a gyomrom amikor hívogatnak engem mindenhova. Iskolában elbeszélgetek az emberekkel, de azon kívül nem szeretek velük lenni. Se bulizni nem szeretek, ha edzeni megyek, azt is inkább egyedül teszem.

Röviden ennyi.


2020. júl. 19. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Normális. Nem kell mindenkinek egy bulihuligánnak lenni. :)
2020. júl. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Én se szeretem az oskola társaimmal elmenni nem éreztem azt,hogy oda illek,jól érezném magam velük.Különcnek éreztem magam de miután elmentem máshova tovább tanulni rájöttem,hogy nem velem volt a baj csak egyszerűen nem az én társaságom voltak.Az uj társaságba jol érzem magam. Lehet veled is ez van.
2020. júl. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt mikor engem is hívtak igaz nem sokan mint téged de hívtak,erre én nem mentem ugyan ez miatta az okból most így 22 évesen bánom mert kb minden dologból ki maradtam na és persze ezek az emberek el is távolodtak így most egyedül vagyok és nagyon megbántam ezeket,most lehetnének haverjaim és jó élményeim, emlékeim erre semmi sincs olyan, most valahogy mennék de nincs kivel a másik ok mert dolgozni is kell hétvégére meg hulla vagyok én nagyon bánom, főleg látom őket hogy nekik hú de szuper.

Ilyen voltam én is, mai napig ilyen vagyok de már egy ideje érzem hogy egyre rosszabb ez.

2020. júl. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Sokan vannak ezzel így, köztük én is. Nem szeretek emberek között lenni (max nagyon kis társasággal akik tényleg közel állnak hozzám), nem szeretem a bulikat, ott nagyon sok buta ember van..
2020. júl. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Normalis, de szerintem a barataiddal van gond egyébként.😀de elofordulhat h teljesen más vagy, en viszont magamból kiindulva nem vagyok hajlandó lemenni egyedül edzeni. Akkor azt erzem mindenki engem nez😀ha ott van egy baratom senki nem erdekel. En nekem nagyon kell a tarsasag, belebolondulok ha 1 napot is egyedül vagyok.
2020. júl. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!