Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Rivalizálásnál Mit kéne...

Rivalizálásnál Mit kéne tennem? Sos

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel évek óta "rivalizálunk",elkezdett másolni engem, ahol eszek,ahova járok,a ruháimat,a hajszinemet, a szavakat amiket használok. Utáljuk egymást mivel ő már azt hiszi jobb nálam mikor engem másol :D. folyamatosan nézegette instán a napomat, aztán volt egy balhénk ami után letiltott és most feloldott. Tényleg ennyire a megszálottam? És ha igen mit tegyek? Mert már idegesit

2020. júl. 27. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azok szerint, miket leírtál, mivel másol téged, örülj, mert neki nincs egyénisége, ezért tőled "lopja". Ignoráld az ilyeneket, vagy ha olyan, akkor beszéld meg vele négyszemközt.
2020. júl. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az en exem az ilyen copymra startolt ra.mindent tölem majmolt.

Dzoval ignoralni

2020. júl. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja hát az exeimnek is megszállotja ezzel sincs gond :D állandoan rajuk maszna
2020. júl. 27. 10:09
 4/9 Thispain ***** válasza:
96%
Amíg téged másol, addig szerintem nincs ringben veled, szóval ezzel kapcsolatban egy közmondással, vagy egy szállóigével szerelném le a helyedben.
2020. júl. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen balhétok volt?
2020. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Instán egy "kissebb" szóváltás ami után én kihivtam egy face to face talalkozasra, amire persze nem jott el. utana letiltott es 2 nap mulva fel is oldott
2020. júl. 28. 03:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Éld az életed. Hacsak nem jártok egy suliba nem is kell látnod. Ha ennyire utáljátok egymást miért nem törlöd vagy tiltod (vagy amit szoktak az instán)? Nem értem mi ebben az sos. Hány éves vagy?
2020. júl. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tiltás
2020. júl. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azóta mi lett?
2020. nov. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!