Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet rivalizál velem?

Lehet rivalizál velem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, "barátnőm" aki állandóan magát fenyezi, beszél arról hogy őt mennyire imádják a munkahelyen, milyen jól keres, elmeseli a fiuzos sikereit (wow egy szórakozohelyen elkérte egy fiú a számát és azóta 1szer találkoztak... És hasonló kaliberű storyk). Szóval csak magat isteniti. Én mindig azt hiszem h mi amugy nem vagyunk barátok, de amúgy segít nekem ha kell valami, meg azért szokott érdeklődni felőlem. Nekem a barátság az valahol kölcsönös biztatást is jelenteni v nem is tudom. Ő meg állandóan teper h mondhassa majdhogynem azt h jobb nálam. Én beismerem ha valaki mindenben jobb nálam, de itt nem erről van szó. Én 20 éves vagyok ő pedig 22

2020. jún. 10. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Narcisztikus szemelyisege van, ennyi, ezzel nen lehet mit csinalni, ettol fuggetlenul meg lehet jo baratno.
2020. jún. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

teljesen igy van. Van egy "barátnőm", aki ilyen. Amikor igy sztorizza hány százezerért vettek a szülei telfont, én csak lenéző vagyok vele azt ennyi. Akármit mond, már csak kifigurázom. És nem sértődik meg, betudja annak h irigy vagyok :D

Ő barátjának tekinkt, én őt nem mondom annak soha, és ez sem tűnik fel neki, mert jól tud arra használni hogy elrinyálja most épp miért jó neki.

2020. jún. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!