Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 25-35 közöttiek: a ti köreitek...

25-35 közöttiek: a ti köreitekben mennyire megy a rivalizálás, méregetés?

Figyelt kérdés

Mennyire méricskélitek magartokat össze a veletek egykorú ismerősökkel, barátokkal? Hogy ki a gazdagabb, sikeresebb, jóképűbb, kinek van szebb barátnője/felesége, kinek van jobb munkája? Nők esetében persze fordítva, kinek van jobb párja, jóképűbb, izmosabb, akármi.

Illetve ti mennyire veszitek észre, hogy ez a korosztály méricskélne, rivalizálna, kinek megy jobban az élete?

Miért van az, hogy ez a korosztály brutálisan magamutogató? Rengeteg az "álgazdag", aki a közösségi médiában nyomatja, hogy elit helyeken eszik, drága márkájú ruhákat hord, drága autót vezet, miközben a legközelibb ismerősei tudják csak róla, hogy alig keres valamennyit?

És ha összetalálkoztok egy ismerősötökkel, ő mennyire hasonlít össze saját magával szerintetek? Mennyire megy a menőzés, kinek jobb az élete, ki utazik többet, szórja a pénzt többet? Milyen ehhez kapcsolódó, érdekes történetetek van esetleg?


2019. dec. 20. 20:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
32 vagyok, nincs ilyen
2019. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
25 vagyok, én semennyire. Magam dolgával foglalkozok, vannak céljaim, ahhoz mérem magam, nem másokhoz.
2019. dec. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29 éves vagyok, ilyet én még nem tapasztaltam.
2019. dec. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
27 vagyok, semennyi nem vettem ezt észre
2019. dec. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Az én válaszom már nem releváns, most lettem 36 :(
2019. dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Pedig van ilyen . HIába a gyakori más világ
2019. dec. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
17%

Nagyon észreveszem, és fáj a szívem ezért.

Pár évvel ezelőtt még olyan "tiszták" voltunk, most meg pénz, pénz, pénz a téma.

Fáj, csalódás, vágyom vissza 23-24 évesnek, amikor a barátok még a barátságért találkoztak, nem az eredményeiket sorolták.

2019. dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Van.. a probléma, hogy mindenki csak a hitelben gondolkodik. Nem számít, hogy 25+ év.. csak legyen.
2019. dec. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy van ilyen, hiába próbálnak sokan nem tudomást venni róla, a közösségi média meg még inkább ráerősít. Ebben a korban már mindenki el tudta kezdeni valamilyen formában a saját életét, lehet mérni ki, mit tett le az asztalra
2019. dec. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem megy. Az ember megválogathatja a barátait.


Ha a barátnőim a saját férjeiket nekem választották, eléggé mellélőttek.


Közösségi médiában nem ilyeneket tolunk, én felteszem, ha szép lett, amit főzök, mert csodaszámba megy, más a rajzait teszi ki, harmadik korizik, azt videózza, negyedik a kertjében fotózza a virágokat.

2019. dec. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!