Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Facen bejlelölt egy idegen...

Facen bejlelölt egy idegen srac.miert kerdezi ugyanazt? Hogy szedjem ki belöle mit akar minek jelölt be?

Figyelt kérdés

Mivel nemrég csatlakoztam egy csopihoz(ufok), onnan voltak akik bejelöltek isminek hogy làssuk az egymas posztjait ha van hasonlo temaban.


Es van egy srac aki ugyanigy bejelölt ramirt hogy szia, en meg alapbol azt hittem ö is csop.tag es talan azert igy az rakerdeztem öt is erdekli ez a tema az ufok stb?

Erre visszairt hogy nem erti mit irtam most.

Igy megmagyaraztam hogy csatlakoztam epp egy csophoz, es onnan többen jelöltek azt hittem ö is azert jelölt be.vagy random csak ugy? Közben meglattam hogy 5000 ismeröse van igy rakerdeztem ki ö egyaltalan hogy ennyi ismeröse van.

Erre azt irta ja aha, igen biztos onnan làtott a csopibol (nem latom ö mikben van benne nem irta ki a face hogy közös csopink lenne az ufok..), az 5000 es ismikröl meg csak annyit irt röhögve hogy jah lassan törölnie kene pàrat belöle.


Erre par ora mulva ram ir azzal a kerdessel teged erdekelnek az ufok(vilagür)?


Most ilyet minek kerdez??

(De, pont egy elvakult ufohivö vagyok, söt en vagyok az ufo maga..)

Vissza irtam csak egy kerdöjelet erre es ennyi.


Semmit nem nyit hogy minek irt ram egyaltalan??van köztünk sacc 100-200 km. (Lusta vagyok terkepet nezni, az en földrajz tudasom kb a nulla, de 100 hogy nincs közelemben)


Mit akarhat?



#idegen face ismerettseg
2020. aug. 2. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
5000 ismerose van, valoszinuleg hobbibol jelolget embereket. Nem akart o semmi komolyat, csak ugy random bejelol mindenkit meg irogat nekik.
2020. aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom, én sose fogadtam el jelölést valakitől, akivel csak annyi az ismeretség, hogy van egy flancos csoport, amiben mindketten tagok vagyunk, azt ennyi. Amúgy mivel a srácnak 5000 ismije van, egyértelmű lehetne, hogy csak "ismigyűjtő", felesleges ennyire ráparázni.
2020. aug. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ötezeregyedik ismerőst :D

Amúgy passz, van akinek indokolatlanul sok ismerőse van, inkább csak ismerkedni akart, de fene tudja. Próbálj vele beszélgetni és közben óvatosan kifaggatod.


(melyik ez a csoport, engem is érdekel a téma, de kimaradt a fb)

2020. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Dj ismerösömnek van 2000 ismije. Az 5000 sztem tul sok ahhoz hogy csak egy szimpla atlag ismerösgyüjtö legyen csak.

A face csopik:

[link]


[link]

2020. aug. 2. 11:09
 5/7 A kérdező kommentje:
*DJ
2020. aug. 2. 11:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, jelentkeztem is mindkettőbe!
2020. aug. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szimpla ismi gyűjtő, ami azért szégyen és gyalázat, hogy csak úgy van bőr a képén idegeneket zaklatni, akikről ő sem tudja, hogy kicsodák, de mások sem ismerik őt. Ez már minden hülyeségnek a ne továbbja!
2021. júl. 5. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!