Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért érzem rosszul magam a...

Miért érzem rosszul magam a bulikban? 18/F

Figyelt kérdés
Régen mindíg is vonzottak a rendezvények, a hangos zene, fények, hogy táncolnak az emberek, most is vonzz. De ahogy elmegyek, van hogy jól érzem magam 1-2 óráig, de utána nagyon elmegy a kedvem mindentől, valami hiányérzet tőr rám. A legvége mindíg az lesz, hogy másnap leszólom a bulit, hogy mekkora egy sz*r volt.. Van más is így?
2020. aug. 2. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Hiányérzet lesz a kulcsszó. Van kellően mély, szoros emberi kapcsolatod? Barátnő vagy barátok? Ha nincs, akkor az a baj, hogy egyedül érzed magad.
2020. aug. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már 18 évesen kinőtted.
2020. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Volt egy barátnőm 1éve, első kapcsolat volt, 1 évig tartott, vele sokat jártam szórakozni, egyedül ő kötött le, vannak barátaim, de valahogy még mindíg úgy érzem hogy csak vele érezném jól magam.
2020. aug. 2. 13:56
 4/4 anonim válasza:

Szerintem is kinőtted már. Az emberek sokat változnak. Már engem sem köt le, ami 2-3 éve olyan jó szórakozásnak tűnt. Egyszerűen felnőttem, már nem az a prioritás.

Illetve a társaságtól is függ szerintem, hogy milyen érzetet vált ki belőled. Próbálj olyan emberekkel elmenni, akikkel valóban jóban vagy. Hátha akkor oldódik benned a feszkó kicsit.


A hozzászólásodból pedig azt szűröm le, hogy leginkább az exed hiányzik. Ha ez a közös dolgotok volt, akkor érthető, hogy hiányérzeted van.

2020. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!