Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az normális ha egy fiatal...

Az normális ha egy fiatal lány sugar daddy-t akar?Több lent

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy húga aki 13 (1 hét múlva,14)èves...elèg jóban vagyok a családjával ès így természetesen a húgával is...állandóan arról beszél nekem hogy neki milyen jó lenne egy sugar daddy...meg mennyire jó lehet s*x-elni



Egyszűren nem értem mièrt gondolkozik ilyenen egy egy 13-4 èves lány...ennyi idősen mèg azt se tudtam mi az hogy “sz3xelni”



2020. aug. 12. 20:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
17%
Ha nyerek a lottón vagy bejön a tervem szóljatok leszek én daddy :P
2020. aug. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
87%
Fogalma sincs miről beszél.
2020. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Metionin ***** válasza:
91%
Biztos menőnek képzeli, valahogy úgy hogy egy gazdag, jóképű fickó majd kitartja és neki annyi a dolga mellette hogy szép. Valószínűleg arról sincs sok fogalma, hogy a sugar daddy lehet egy szottyadt bácsika is akit le kell szopni a "cukorkáért".
2020. aug. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
63%

Nos, ez a jelenség egy mai kortünet.

Ilyen az, amikor a gyereket az internet neveli. A szülei dolgoznak vagy elváltak és egyszerűen nem foglalkoznak vele, megveszik neki az éppen divatos okostelefont, laptopot, kutyafülét, hogy bizonyítsák a szeretetüket iránta (és mert az menő), ezzel kipipálva a "gyerekkel való foglalkozás" témakörét, és ezzel ki is merül a nevelés. Természetes, hogy ilyen körülmények között egy mai 13 éves lány nem Barbie babával játszik, hanem már sugar daddyt akar.

2020. aug. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
69%

Mai 13-14 évesek elég rendesen képbe vannak, és már kezdik is.

Aztán majd 18 évesen legálisan folytatják.

Hidd el tisztában vannak sok dologgal, csak mivel mi dicsekszünk azt a nők nem nagyon hangoztatják :D

Mind 2nek jó, neki pénz kell a csávónak meg fiatal szúk punci :P

2020. aug. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos -manapság- az összes csaj a pénzes pasikat hajtja, életkortól függetlenül.
2020. aug. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
35%
Egy 13 éves lány az nem csaj. Már nem azért, lehet, hogy testileg jól néz ki, formás és akár idősebbnek is kinézhet a koránál (manapság sok esetben akár 18 évesnek is kinéz egy 13 éves lány), de bizonyos értelemben egyáltalán nem érett, sőt, ha anyagi érdekből szexuális kapcsolatot kezd egy felnőttel, az biztos, hogy nem normális, és súlyos következményei lehetnek a későbbi lelkivilágára nézve, felnőtt korában az ilyen biztos, hogy torz lelkivilágú lesz, és nem nevezhető egészséges lelkületű embernek. Igazából 13 évesen nincs is tisztában azzal, hogy mit csinál, attól, hogy vannak mellei, még befolyásolható, félrevezethető kis csitri, aki igazából nem áll készen a szexre. Még érzelmi alapon, normális fiúval sem áll még készen sok esetben, nemhogy egy 50 évessel anyagi támogatásért cserébe! Ebbe még belegondolni is undorító, és ha ilyen tényleg létezik manapság, akkor elég torz, groteszk világban élünk, és az ilyen lánynak a szülei is börtönt érdemelnének, nem csak az a beteg állat, aki kihasznál egy gyereket.
2020. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
29%
"elég torz világban élünk"Ha úgy nézzük akkor mindig is az volt, ha pedig így akkor soha...
2020. aug. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
A szülei nem kènyeztetik őt/őket el... szerintem a “barátai” ilyen “debilek”...
2020. aug. 12. 22:01
 20/23 anonim ***** válasza:
63%

aki gyerekre hajt az olje meg magát


meg is is aki szerint ez nem nagy dolog ¯\_(ツ)_/¯

2020. aug. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!