Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az normális ha egy fiatal...

Az normális ha egy fiatal lány sugar daddy-t akar?Több lent

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy húga aki 13 (1 hét múlva,14)èves...elèg jóban vagyok a családjával ès így természetesen a húgával is...állandóan arról beszél nekem hogy neki milyen jó lenne egy sugar daddy...meg mennyire jó lehet s*x-elni



Egyszűren nem értem mièrt gondolkozik ilyenen egy egy 13-4 èves lány...ennyi idősen mèg azt se tudtam mi az hogy “sz3xelni”



2020. aug. 12. 20:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
38%
Gyerekre? 13 éves.
2020. aug. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
26%
Igen, ez egy normális segélykiáltásnak tűnik.
2020. aug. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem semmi fura nincs ebben.... Mikor én voltam 13-14 éves, akkor is ugyanez ment csak pepitában. Mindenki random bejelentette, hogy meleg vagy leszbikus, vagy éppen sztriptíz táncos akar lenni. Mindenkinek más tetszett, valakinek volt már barátja/barátnője, aztán ez volt a téma az osztályban és drámáztak, ha valaki szakított stb. Ki maszturbál, szőrtelenít-e, mikor akarja elveszíteni a szüzességét, mit gondol róla stb. Általános téma volt a szexualitás minden formája és az ahhoz kapcsolódó dolgok. Még az osztályfőnök is beszélt velünk ilyenekről, egymás közt meg aztán pláne. Szerintem ez mindig így volt, egy kamaszt érdekelnek ezek az intim vagy tabu témák és kibeszélik. Szerintem teljesen oké, hogy tud ilyenekről és most éppen ez a "trend", ez a téma. Nem kell komolyan venni, amit mond. Az a lényeg, hogy normális közegben legyen, foglalkozni kell vele, nevelni kell, jó példát kell mutatni stb., és majd később nem ez lesz a menő a szemében.
2020. aug. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!