Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a környezetetekben mindenki szerint te vagy a legszebb/legjóképűbb nő/férfi, amit valaha láttak és ezt onnan tudnád, hogy konkrétan elmondják ha megkérdezed őket. Ennek ellenére egyetlen ellenkező nemű sem próbálkozik nálad és a közeledésed általában visszautasítással végződik. Ugyanakkor te magad sem találsz senkit a környezetedben magaddal "egy szinten". Baráti megközelítésre közlik veled, hogy nem tudnak a barátod lenni.

Ha azonos neműekkel próbálsz barátkozni az szinte mindig kiközösítéssel végződik, sokat szivatnak, bunkóznak veled.

Az alábbiak közül hogyan állnál hozzá a helyzethez?



2020. aug. 14. 18:05
A kérdező szavazást indított:
Kinevetném őket, mert én jobb vagyok náluk és nem foglalkoznék velük
Magamba roskadnék, mert utálom a magányt
Egyéb (komment)
13 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Megpróbálnék változtatni magamon, mert valószínűleg azért nem kellek senkinek. Az ellenkező nem többnyire külső alapján kezd érdeklődni, szóval tuti, hogy valamit változtatnék a külsőmön (sport, fodrász, ruhák, ilyesmik). Aztán ha már érdeklődés van, de tartósan semmi, akkor valószínűleg a személyiségemmel is van valami bibi. Rossz szokások, visszataszító modor, akármi.
2020. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Pont azert nem probalkoznak mert tul jol nezel ki es felnek a visszautasitastol
2020. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1

Kérlek olvasd el #2-es válaszát, úgy látom nem volt egyértelmű, csak nem értem miért.

2020. aug. 14. 18:20
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

Elhiszem, hogy jobban hangzik a 2. válasz, de valljuk be, az 1. válasz is benne van a pakliban (ahogy természetesen a 2. válasz is). ;) Más az, mikor csak mondják, hogy milyen szép/jóképű vagy, és más az, mikor szinte mindenki visszautasít...

És az előbbi kommentedből azt érzem, hogy a személyiségeddel lesz itt baj. Vannak dolgok, amiket nem tudsz elfogadni...

2020. aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként lehet, hogy tényleg irtó jól nézel ki, és a személyiséged miatt nem kezd veled senki, vagy nem fogadja a közeledésed.
2020. aug. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#4

Ki mondta, hogy rólam van szó?

Én azt hittem, hogy az alapszitu egyértelműsíti az összes többi szociális megnyilvánulást. Nem akartam feleslegesen elmagyarázni.

2020. aug. 14. 18:26
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha valakit megkérdezel, hogy szépnek talál-e (Te írtad a kérdésed 2.sorában), akkor leginkább azt kapod feleletként, hogy "gyönyörű vagy!".

Tapintatos barátaid vannak, de ennek ellenére még valóban szép teremtés lehetsz.

2020. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7

Nem rólam van szó. Mi van ha idegenek is ezt válaszolják?


Feltételezzük most azt, hogy jó személyisége is van az illetőnek és olvassuk úgy el a kérdést.

2020. aug. 14. 19:54
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az teljesen mindegy, hogy rólad, vagy másról van szó. Aki feltesz valakinek egy kérdést, hogy szépnek látja-e őt, akkor általában az a válasz, hogy igen, hacsak nem akar felbosszantani és azt válaszolja, hogy csúnyának lát.

2020. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9

Jó akkor a kérdéshez vegyük úgy, hogy igazat mondanak.

2020. aug. 14. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!