Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tudok kijönni az...

Miért nem tudok kijönni az emberek nagy részével?

Figyelt kérdés
Akármit mondok azzal baj van, mindig megsértek valakit pedig nem is akarom megsérteni. Sosem illeszkedtem be egy közösségbe sem rendesen hiába próbáltam, valamelyiket én hagytam ott mert belefáradtam hogy megjátszam magam de mégsem változik semmi. Ha kedves próbálok lenni annak semmi hatása, mindenki fapofát vág de ha megszólok valakit akkor már jaj vége a világnak mert mit mertem mondani. A legjobb ha inkább meg sem szólalok mert abban nincs semmi kivetni való, szerintem a leendő munkahelyemen is csak akkor fogok kommunikálni ha elengedhetetlen. Nem tudom kit mi sért meg vagy ilyesmi mert azt én nem találom sértőnek. 20/f
2020. aug. 15. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem teljesen sikerült megértenem a probléma okát. Szarkasztikusan/ironikusan beszélsz vagy lekezelő vagy ...? Vagy mi okozza a problémát a legtöbb esetben? Példának okáért, ha túl sokszor vagy szarkasztikus, az egy idő után bántja a másik gyönge kis lelkét, hiába nem gondolsz te semmit se komolyan abból.

Egyénként biztosan szembekerülsz nemsokára olyan emberekkel, akik értenek téged, és jól kijössz majd velük. Nem tanácsolnám a befogom a szám technikát, mert azzal megint csak magad ellen leszel, hasonlóan, mintha megjátszanád magad, csak ugye ez mondhatni a másik véglet. Add önmagad, biztos nem lehetsz annyira "szörnyű", bár örülnék egy példának, mivel is szoktad kiakasztani a népet.

2020. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Tudod ezek a helyzetek a gondolatok szintjén kezdődnek. Tehát itt tudjuk megfogni, a gyökerénél. Nem kell másnak látszanod. Akikkel kapcsolatban vagy, hosszabb rövidebb ideig, azokat a személyeket összekötheted egy olyan tulajdonságával amit nagyra értèkelsz,és akkor a kapcsolat megváltozik és sokkal könnyebben lesz kiegyensúlyozott. Pl.Betti a profi, vagy Emese eltökélt. Ez persze erőfeszítés,ha haragszunk,de megéri, mert a gondolataink megváltoztatásával megváltozik a kisugárzásunk,és nem lesz annyi konfliktus. Persze őszintén kell. Sok sikert, megéri!
2020. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Általában közömbösen szólok másokhoz, néha szarkasztikusan.

Van egy barátom akit az izgat fel ha a nők szenvednek de mások előtt szemrebbenés nélkül tudja mondani hogy mocskosak az erőszaktevők stb közben ő ilyen anyagokat nézz otthol.


De hogy példával éljek, apám nem sértődik meg azon ha azt kérdezem hogy "te a dagi nőket szereted mert az előző is az volt" más meg vérig sértve érzi magát ettől.

Vagy mondjuk benne voltam egy szerepjátékos közösségben és megjegyeztem valakinek hogy ő nélkülöz mindenféle kreativitást és egyediséget és meg volt sértődve pedig csak azt mondtam amire gondolok.

Volt egy másik is amikor poénból megjegyeztem hogy ha sokat iszunk végül az ágyban kötünk ki (férfiról van szó) és másnap az egyik oda írta hogy "jajj ez már sok volt." Meg elsütök valami morbid humort és már ki van akadva mindenki.

2020. aug. 15. 22:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor te legtöbbször az a "túl igazmondó" vagy, de jól van az, szerintem bárki, aki normális értékrenddel bír el bírja ezt viselni, meg most basszus lehet alkalmazkodni, aztán megszokni, hogy tőled hasonlókat hallhatnak majd, de max lemorzsolódnak, aztán találkozol olyan emberekkel, akik tudnak értékelni így is. A csávós viccedet meg ha van bárkiben is egy csepp humorérzék fel sem veszik szerintem, vagyis, ha nekem egyik barátnőm ezt mondaná, akkor tuti visszaszóltam volna valamit én is a helyben, ugyanazzal a stílussal, hülyéskedéssel, mint, amivel ő tette.

#1es voltam

2020. aug. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Példáidból vélve, mert az emberek gyűlölik az igazságot s mimózák.Megszokták a nyalást mindenkitől.

Ahol nem vevőek rád, ott ne legyél.


Mondjuk itt is sok a primadonna, lásd válaszaimra a reakciókat:D

Sose bántás a cél, hanem a józan ész érvényesítése a cél, de vannak menthetetlen idióták...

2020. aug. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!