Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én a mai szemét kapitalista...

Én a mai szemét kapitalista pénzközpontú társadalom áldozata vagyok?

Figyelt kérdés

Itt vagyok 21 lassan 22 éves férfi és nincs semmim se de szó szerint még egy csajom se. Jogsiről meg nem is beszélne hogy is lenne.


Igen bevallom sérült vagyok mentálisan régebben nem akartam beismerni de mostmár ennyi idősen muszáj (sok pszichés mentális bajom van).


Ahol lakok (amúgy mindig is itt laktam) egyszerűen nincs munka semmi, és nem lusta vagyok mert nem arról van szó. Szüleimre annyiba számíthatok hogy kaját kapok télen fűtést kapok a lakásba ennyi.


Kimennék külföldre is pl de nem tudok megint a pénz miatt. Vagy akár pestre is mennék.


Igazából jóember vagyok nem tervezem hogy bűnözővé váljak de ahogy a helyzetem áll nem lesz más választásom. Vagy koldus leszek.



2020. aug. 19. 09:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%

én diplomával voltam mosogató, mert valamit dolgozni kellett és nem volt jobb akkor. meg kellett élni.

szerintem találsz munkát, ha tényleg akarsz.

2020. aug. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%
Az áldozatmentalitásban szenvedsz, igen. Mondhatni mindenki áldozat. Lehet keresni a külvilágban a hibát, vagy magadban a megoldást.
2020. aug. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
37%
Ez nem önsajnálat, ezek tények. Én megértelek.
2020. dec. 1. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
82%

Van ilyen lány barátom.

180ezret keres. Kb 40ezer a kiadasa a lakhatásra, és egyedül a 140ezer nem elég neki. 32évesen nincsen csak egy biciklije. Cserébe műköröm.fodrász,kozmetikus.pedikűr,műszempilla... Mindemellett folyamatos tömény deszar nekem egyedül, nincs senkim, nem lehet félretenni, ki akarok menni külföldre dejó lenne nyaralni.


Tömör önsajnálat. Havi 5000forintot tegyél félre, év alatt lenne annyi pénzed,hogy budapest környékén kivennél 1 szobát kaució nélkül találnál napi fizetős munkát és egy hét alatt nulszaldós lennél,de mástol várod a megoldast.

Fogadni mernék,hogy bagózol is,hiszen arra azért jut" ennyi boldogságot megérdemlek" címszóval..

2020. dec. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
81%

21 évesen már elkapálod magad? Észre kell venni, hogy nem a környezetet kell hibáztatni, hanem saját magadban ambíciót keresni és megoldást találni a problémádra.

Ha ezt nem teszed meg, akkor 10 év múlva is pont ugyanilyen kérdést fogsz kiírni. Nem, nem mindenkit támogattak a szülei. Nem, nem mindenki született pénzes családba. Nem, nem mindenki Orbán spanja, még is megoldja az életét.

Állj fel, dolgozz, szedj össze 100-200 ezer forintot. Döntsd el, hogy itthon, vagy külföldön és indulj el. Egy szoba kauciójára Budapesten, vagy egy vonatjegyre külföldre pont elég. Ennyit otthon lakva (úgy, hogy a rezsidet és a kajádat állják) simán összeszedsz 1 év alatt akkor is, ha a legfőbb munkád a szomszédok kertjének a gazolása.

2020. dec. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Jó, hát vannak régiók, ahol b*szott nehéz munkát találni, ép ezért néptelenedik el a vidék, ezt a fővárosból könnyű elfelejteni.
2021. nov. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
53%
Nem kéne ilyen magas lóról beszélni a Kérdezővel, ugyanis igenis vannak olyan élethelyzetek, ahonnan szinte lehetetlennek tűnik a kitörés!
2021. nov. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Milyen életszínvonalnál nem luxus és engedhető meg, hogy valaki leszólás nélkül fodrászhoz járjon?
2021. nov. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
16# vagyok. Valami munkaügyi központ nincs a környéken? Nézz utána, menj el oda, hátha tudnak segíteni, vagy családsegítő, vagy helyi könyvtáros hátha tud segíteni.
2021. nov. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nincs olyan barátod, akivel közösen kezdhetnél valamibe? Egyedül nehéz.
2021. nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!