Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én a mai szemét kapitalista...

Én a mai szemét kapitalista pénzközpontú társadalom áldozata vagyok?

Figyelt kérdés

Itt vagyok 21 lassan 22 éves férfi és nincs semmim se de szó szerint még egy csajom se. Jogsiről meg nem is beszélne hogy is lenne.


Igen bevallom sérült vagyok mentálisan régebben nem akartam beismerni de mostmár ennyi idősen muszáj (sok pszichés mentális bajom van).


Ahol lakok (amúgy mindig is itt laktam) egyszerűen nincs munka semmi, és nem lusta vagyok mert nem arról van szó. Szüleimre annyiba számíthatok hogy kaját kapok télen fűtést kapok a lakásba ennyi.


Kimennék külföldre is pl de nem tudok megint a pénz miatt. Vagy akár pestre is mennék.


Igazából jóember vagyok nem tervezem hogy bűnözővé váljak de ahogy a helyzetem áll nem lesz más választásom. Vagy koldus leszek.



2020. aug. 19. 09:44
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Más is ennek a kapitalista világnak az áldozata. Gyűjtögetsz, de nem mész vele semmire, mert romlik a forint. A CSOk felvitte a lakásárakat szóval, ha csak nem milliomos/milliárdos vagy nem jutsz gyorsan 1-ről a 2-re. Viszont ne a félelmeid irányításanak. Sokan ingáznak a munkájuk miatt az otthonuk és a munkahelyük között. Add be minél több állásra az önéletrajzodat és valamelyik csak összejön.. Bp. sem rossz ötlet, de elég borsosak az albérlet árak..
2021. nov. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!