Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Srácok! Ti hogyan viszonyulnát...

Srácok! Ti hogyan viszonyulnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy nagyon régóta ugyanúgy van levágva a hajam. Sosem festettem,mert nem szerettem volna. Viszont, az elmúlt napokban,hetekben gondolkodtam azon,hogy levágatnám rövidre és a csak a végét kékre befestetném. Számomra mindig is nehéz volt a változás, és ezért lettem most bizonytalan. (Pedig már a fodrászhoz is megvan az időpontom.) Inkább az ,amitől félek,hogy a társadalom kirekesztene,és mindenki furcsán kezelne. Akiket megkérdeztem erről a hajról erősen támogatták és mondták,hogy nagyon jól állna. Hiszek nekik,mert tényleg hozzám elég közeli emberek lettek erről megkérdezve.

Ti hogy látjátok? Tetszene nektek egy lány egy (ízléses) kék hajjal,akinek egyébként komoly és nagy tervei vannak a jövőre? Vagy inkább visszataszító lenne a számotokra?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. máj. 31. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg csak ízlés kérdése. Személy szerint én minden 'színes' hajú nőre felfigyelek. Legyen az piros/kék/zöld stb. Valahogy engem vonzanak, de másokat ez taszít.
2020. máj. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem taszít, szerintem egy lánynak a hosszú, természetes színű haj áll jól
2020. máj. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ízléses kék haj? Az mi?

Ha ennyire rá vagy feszülve másik véleményére, akkor ne akarj megosztó lenni


Egyébként semmilyen téren nem tudnék komolyan venni se férfit se nőt, ha kék hajjal jelenne meg egy interjún vagy más komolyabb helyen kerülnénk kapcsolatba (Más kérdés mit jelent neked a komoly terv)

2020. máj. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Magadnak akarj tetszeni ne a férfiaknak.

Mindegyiknek mas tetszik egyreszt, másrészt meg ugyis lesz olyan aki akkor is akar veled járni ha ilyen a hajad, mert esetleg nem az neki a fontos.

De mindig te legyél elso helyen, es utana az, hogy ki mit gondol

2020. máj. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
3-as kicsit korlátozott gondolkodású :D megjelenne egy igényes, csinos, okos és értelmes nő egy interjún, de te nem vennéd komolyan, mert egy pici kék színt látsz a haja végén :D kemény
2020. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5: Vállalom, hogy ezért korlátolt gondolkodású vagyok. Autóipari irodai környezetben nem tudom komolyanvenni azt akin ilyesmi van. Ez van. Le lehet nézni érte (csak nem tudom miért, ha véleményt kért a kérdező).


#3

2020. máj. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön, de az legyen a döntő, hogy te jól éreznéd-e magad úgy a bőrödben.
2020. jún. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!