Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valaki szeretne ilyen funkciót...

Valaki szeretne ilyen funkciót a közösségi oldalakra?

Figyelt kérdés
Egy olyan funkcióra gondolok, hogy úgy tudnátok szüneteltetni a profilotokat akár facebookon, instagarmmon, snapchaten, stb, hogy azt más is lássa. Olyanra gondolok, hogy mondjuk te nem akarod használni egy ideig, de törölni mégsem szeretnéd, sőt azt sem bánnád, ha továbbra is reagálhatnának emberek a posztjaidra, írhatnak üzeneteket, csak neked kell egy kis szünet. Bekapcsolnád ezt a "szüneteltetés" funkciód és mondjuk a teljes oldalad fekete-fehérre váltana, amíg ki nem kapcsolod, így más is tudná, hogy jelenleg nem vagy aktív egy ideig, szóval ha írnak is valamit, egyelőre ne várjanak választ. Szerintem nagyon menő lenne és biztos vannak olyanok, akik hasznát is vennék.

2020. aug. 22. 21:26
 1/10 A kérdező kommentje:
*instagrammon
2020. aug. 22. 21:27
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De ilyen van a facebookon
2020. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg bőven elég, hogy nem lépsz be. Látja, hogy nem olvastad el az üzentet, így nem vár választ. Pofon egyszerű
2020. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség. Most is "látják" ha szünetelteted mert nem tudnak rádkeresni. Mi értelme van annak, hogy szüneteltetni akarod, de azért lájkoljanak meg írjanak kommenteket a képeid alá? Ha neked kell egy kis szünet akkor töröld le ezeket az alkalmazásokat a telefonodról. Vagy csak ne nyisd meg. Amit írtál, teljesen felesleges funkció lenne szerintem.
2020. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is felesleges lenne
2020. aug. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejönne egy ilyen,bár facebookon tényleg van ilyesmi,de ha jól tudom,azt úgy látják a többiek,mintha törölted volna magad.

Azért sztm sok ember nehezen bírná megállni,hogy ne nézzen rá az üzikre,ha jön.

2020. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lépsz be aztán kész, max látják, hogy x napja nem voltál elérhető aztán ennyi. FB-re én is csak pár hetente lépek be, emglesem azt a pár csoportot amiben a hobbim kapcsán benn vagyok, aztán ennyi.
2020. aug. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szüneteltesd vagy egyszerűen ne lépj be.
2020. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Látom, azért egy páran a lényeget megragadtátok... Én egyáltalán nem akarom szüneteltetni, csak arra voltam kíváncsi, hogy mások mit szólnának egy ilyen funkcióhoz. És mint említettem, nem csak facebookon lenne ez, hanem kb. minden közösségi oldalon, pl úgy, ahogy a sötét mód terjedt el.
2020. aug. 23. 18:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor is felesleges ha nem csak facen lenne :)
2020. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!