Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon maganyos vagyok, ugy...

Nagyon maganyos vagyok, ugy erzem senki sem szeret. Mitevo legyek?

Figyelt kérdés
25 eves no vagyok, az elmult honapokban elveszitettem a munkahelyem, a csaladommal elromlott a kapcsolatom, a barataim nagy resze eltavolodott tolem, ugy erzem csak a penzem miatt voltak velem, parkapcsolatom nincs. Ugy erzem hiaba probalok nyitni az emberek fele mindig eltaszitom oket magamtol. Meg tinderre is jelentkeztem, viszont ott is csak egyejszakas kalandra lenne vevo mindenki. Tenyleg ennyire rossz ember vagyok, tenyleg ennyire nem akar senki megismerni?

2020. aug. 22. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg az érdeklődési köreiden belül ismerkedni, ami csak plusz pont lenne, hisz már lenne közös téma a másik féllel. Valami hobbid van esetleg?
2020. aug. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

koszi a gyors valaszt, persze, probaltam, viszont idegen nyelv, ismeretlen emberek, nehez bele csoppenni egy kialakult tarsasagba, egyedul meg sehova nem megyek el szivesen, cikinek erzem

biciklizni meg kutyat setaltatni nagyon gyakran szoktam, de ezek olyasmik amikor sok emberrel nem talalkozok, falun lakom

2020. aug. 22. 23:00
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
24/F vagyok. Akár hiszed, akár nem, amit leírtál, annak minden egyes pontja igaz az én életemre is. Mégsem itt picsogok...
2020. aug. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

"...mindig eltaszitom oket magamtol": ez mitől lehet? Tudatos, vagy tudattalan cselekedet részedről? Kezdj el sportolni, végy egy kutyát, sétálj, fuss vele, menj el önkénteskedni, vagy tanulj valami újat. Ezekkel is nyitsz a világ felé.

Nyugi, sikerülni fog, csak indulj el:)!

2020. aug. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Kedves 3-as. Tenyleg nem itt picsogsz.
2020. aug. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 5-ös. Amit írtam arra értettem, hogy sosem alacsonyodnék odáig, hogy ilyen kérdést kiírjak. Legalja szint. Szánalom.


Aztán csodálkozik a kérdező, hogy miért van ilyen helyzetben. Hát PONT ezért...

Nem nyafogással kell megpróbálni ismerkedni. Az senkit sem érdekel. Továbbá ne várj segítséget idegenektől.

2020. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szeretnélek megismerni. 29/F
2020. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!