Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nekem lenne szükségem...

Ha nekem lenne szükségem valakire senki sem elérhető (? ) Szomorú vagyok, mérges és úgy tűnik magányos is

Figyelt kérdés

Mindig engem hívnak, írnak éjszaka is, ha valami gondjuk van, szomorúak, mérgesek, vagy csak kibeszélnék a dolgot.

De most nem online senki, üzentekre sem valaszol senki... olyan szarul esik ez ilyenkor.


2019. aug. 5. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel, aztán ha kiakad ennyit ért a dolog.
2019. aug. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanez van velem is. Te se reagálj majd rájuk.Nem vagy te lelki szemetes akit csak elő kapnak ha szomorúak. Egy barátság attól az hogy mindketten törődnek egymással.
2019. aug. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha kibeszélnéd magadból írj nyugodtan én itt vagyok :)
2019. aug. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nyugodtan írj ha gondolod nekem is ilyen időszakom van most
2019. aug. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pont ezen megyek keresztül én is. Ha gondolod, írj nyugodtan.
2019. aug. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én már túlestem ezen. Ha gondolod akkor elmondom a személyes tapasztalatom és, hogy sikerült túl lépnem az esetet, ami nem mellesleg vissza gondolva elég gyerekes szituáció volt. 😁
2019. aug. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! :D én vagyok az ügyeletes balek, aki mindig ott van ha kell valami. 2 hete írtam egy nagyon jó barátomnak, hogy hívjon fel ha ráér, mert jó lenne dumálni. Azóta hív. Nesze neked 10 éves "barátság".
2019. aug. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van számotokra egy fb csoportom, priviben irjatok és adom a linket!
2019. aug. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bent voltam depressziós csoportokba segitettem, de tapasztalat.. Csak segitek és eljövök, semmi értelme, barátnőm úgy sem lenne belőle, lány barátokat nem akarok, viszont segitséget ha tudnék se kapnék.. Hagyni kell őket
2019. aug. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!