Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lanyok! Mi volt a legfajdalmas...

Lanyok! Mi volt a legfajdalmasabb, legrosszabb mondat amit egy fiutol megkaptatok?

Figyelt kérdés
2020. aug. 24. 10:56
1 2
 11/15 anonim válasza:
91%
A nővéred legalább lenyelte.
2020. aug. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A hátam mögül hallottam, ismerős pasi szájából:

"a karosszériája jó, csak a fejét kellene kicserélni"

a szemembe nem merte megmondani, csak amikor azt hitte, már nem hallom.

(lány vagyok)

2020. aug. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
15%

Fiúk, néhány ötlet:


Ezt se fogja elvinni az ördög. Még annak se kell!

Bányászlány. (Ha leküldenék bányába, magától feljönne a szén!)

Az oroszlán is sírva enné meg!

Az egy Jenő! (hülyenő)

Akkora a szája, hogy megfordulhatna benne egy lökhajtásos repülőgép!

Mellekért kétszer állt sorba, észért egyszer sem!

Hátulról elmegy, de szemből ne akard megnézni!

Hiszt Erika. (hiszterika)

Annyi esze van, mint egy taliga porcelánmajomnak.

Ha a férfiaknak is ennyi esze lenne, még mindig bunkósbottal vernénk agyon egymást az őserdőben.

Jobban érdekli a férfiak pénztárcája, mint a farka!

Ha lehúzná a bugyiját, a fél város felismerné! A másik fele nő.

Még szex közben sem tudja befogni a száját!

Random. (teljesen kiszámíthatatlan)

Könnyebb átugrani, mint megkerülni.

2020. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Hozé don Padrafos ***** válasza:
24%
Én ugyan nem lány vagyok, de: 10 évesen tetszett egy lány, mert olyan más volt. Nem a külsőségeknek élt, nem volt elszállva magától, lealacsonyodott addig, hogy szóba álljon velem, nem szégyellt egy tesiből bukásra állóval beszélgetni, és még szép is volt! Rá mondta a legjobb haverom, hogy őt lőné le először, ha fegyvert kapna, aztán a tesóit. Nem azért, mert nekem akart ezzel ártani.Csak úgy mondta, mert nem volt neki szimpatikus. Nem is tudta, hogy nekem tetszik az a lány, még egyetértésre is számított. Azóta sem szeretem az embereket, csalódtam bennük.
2020. aug. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
76%

Igazából nem mondatok voltak, hanem viselkedések, amik fájtak.


Pl.

- nálunk suliban hagyomány volt, hogy szalagavatóra "hölgyválasz" jelleggel kérik fel a lányok a fiúkat... én nem voltam nagyon népszerű lány, ezért nem a menő srácok közül választottam; választottam egy lúzer srácot, hogy hátha legalább örülni fog annak, hogy vki kiválasztotta (meg én legalább nem ettem krétát a szünetben, ízlésesen öltöztem és ismertem a dezodort)... erre kicsit fintorogva, hogy "meggondolom"... aztán elment pár lányhoz körbekérdezni, és csak akkor kullogott vissza, amikor látta, hogy másnak szóba sem jöhet.


- pár évvel azelőtt, házibuli osztálytársakkal... felelsz vagy mersz, egyik osztálytársam azt az őrületesen vicces feladatot kapta, hogy találjon ki nekem egy szerelmes verset... erre vmi olyan verset mondott, amiben egy bók nem hangzott el... külsőre hagyján, de legalább belsőre mondhatott volna vmit, mert úgy éreztem, hogy azért legalább kedvesnek tartanak, okosnak... de ehelyett olyan volt a duma, hogy "A hajad hajszerű, a talpad mint egy talp".

2021. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!