Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy reagálsz rá, ha valaki...

Hogy reagálsz rá, ha valaki megkérdezi tőled pl egy lépcsőházban, intézményben, hogy: kit keres(el)?

Figyelt kérdés
2020. aug. 25. 19:36
1 2
 11/19 Metionin ***** válasza:
Én simán mondom, hogy Gipsz Jakabot az XYZ osztályról.
2020. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Intézményben mondd csak meg, de jó esetben már a portán szólni kell emiatt. Lépcsőházban meg: ismerőst látogatsz, kész, ennyi.
2020. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Hát ez az, ha már a portán elmondja az ember, miért megy, akkor már az intézményben minek kérdezgeti egy számomra idegen illető?

Lépcsőházban meg tulajdonképpen mi a f.. köze van hozzá?

És érdekes módon csak öreg nyanyák kérdezik meg, gondolják, őket nem küldi el senki a halál f...ra.

2020. aug. 27. 05:50
 14/19 anonim ***** válasza:
Direkt nem tétován mozgok, hanem határozottan, hogy ne kelljen megkérdeznie.
2020. aug. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13%
Ha a Mi utcánkba bejössz, bizony, valaki meg fogja kérdezni, hogy mit, kit keres itt. Bizonytalan válasz esetén a rendőrséget értesítjük. -És ez egy utca, igaz zsák, 20 házzal. Még jó, hogy egy panelben, vagy társasházban joguk van tudni, hogy mit császkálsz ott.
2020. aug. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Metionin ***** válasza:
71%
#13 ja hát a panel mamák az külön kategória...tőlem akkor is kérdezték mikor már 2 éve laktam ott. Pedig elég felismerhető vagyok.
2020. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

#15, valószínű a rendőrség fetrengeni fog a gyönyörtől, amikor ok nélkül ugráltatjátok őket...

Közterületre meg pláne az megy be, aki akar.

Zaklatásért viszont ti vagytok erősen a hunyók...

Azonkívül had vegye már zokon az az ember, aki nem úgy néz ki mint egy utolsó sttyó betörő, hogy kinek mit válaszol...

Én magam részéről meg nem merném senkitől kérdezni, mit keres ott, mert esélyes a mai világban, hogy intenzíven pofán leszek bszva...

Főleg nem olyan tahó módon, ahogy pár ember teszi.

2020. aug. 31. 02:46
 18/19 anonim ***** válasza:
15-ös: az utca, ahol laktok, közterület. Tehát nem a ti privát saját utcátok, mert olyan nem létezik, mert magánterületen nem tartunk számon utcákat.
2020. aug. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egyébként 15-ös leírhatnád, melyik utca ez, hadd tudjuk.
2020. aug. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!